Моя Іринка так і не знайшла спільної мови з вітчимом. А зараз він взагалі відмовився оплачувати її весілля і не хоче, щоб я допомагала

У мене вже був один шлюб. Однак, з першим чоловіком вжитися мені не вдалося. У нас була спільна доня Іринка. 

Нещодавно я познайомилася з Василем і закохалася вдруге. Через декілька місяців ми зіграли весілля. 

Я щиро хотіла вірити, що Іринці новий татко сподобається, як і мені, й вони одразу знайдуть спільну мову, але, на жаль, усе склалося по-іншому.

Донька взагалі складно пережила розлучення – перехідний вік, то ж я терпіла постійні істерики. Коли ми з другим чоловіком стали жити разом, вона поводилася жахливо, грубіянила, тікала з дому і в результаті переїхала до свого батька, хоча умови у нього були набагато гірші, ніж у нас. Мене дуже дивувала така її поведінка, я ж нічого поганого їй не робила. Чомусь вважала, що це я винна в розлученні. Напевно, вірила, що ми з її батьком ще помиримося, а коли я привела в дім іншого чоловіка, то поставила хрест на цій мрії.

Правда, донька підросла і  перестала на мене злитися, вона закінчила виш, влаштувалася на роботу, познайомилася з хлопчиком і стала жити самостійним життям. Стосунки у нас налагодилися, можливо, не настільки близькі, якби мені цього хотілося, але дружні.

От нещодавно цей юнак зробив моїй доньці пропозицію. Хлопець скромний, сам з іншого міста, просто вступив тут до університету. Батьки у нього не заможні, тому він ще підробляє, щоб оплатити орендовану квартиру. Зрозуміло, що грошей на весілля у них немає. На колишнього чоловіка я можу не розраховувати – батько ніколи не брав на себе фінансову відповідальність за дитину. Донька неодноразово казала, що хотіла хоча б якесь скромне святкування. Я пообіцяла їй, що допоможу фінансово. Дістала грошей з відкладених на чорний день. Разом з донькою знайшли фотографа, купили плаття, орендували миле кафе і замовили банкет на 25 чоловік. Все це нам обійдеться близько в 30 тис. гривень. Для нашої сім’ї це не є якась значна сума, заробляємо непогано, тому це було моїм обов’язком допомогти доньці.

Пошепки

Наречена загинула під час весільної фотосесії - «Волинь» — незалежна  громадсько–політична газета

Але чоловік раптово заперечив. Заявив, що доня ніколи його й не любила і навіть не сприймала за батька. А тепер він теж знати її не хоче і допомагати нічим не буде. 

Тепер ми мовчимо майже тиждень. Не спілкуємося.

Я неприємно здивована такою поведінкою свого чоловіка. Я ж заради нього пішла на все. Навіть власну сім’ю зруйнувала. Тепер мені так соромно перед Іринкою. Аж серце крається. І як тепер бути?

Що можете порадити цій жінці?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector