Моя мама дуже оригінально та цікаво помстилася татові за зраду. Такого у фільмах чи серіалах не покажуть!

Я навчалася в 11 класі, коли дізналася про татову коханку. Тоді вирішила прогуляти школу з однокласниками та пішла в парк. Бачу – а там він сидить зі своєю секретаркою, зажимається на лавці. Як я хотіла до нього підбігти, вдарити рюкзаком по голові, коханці вискубати все волосся. 

Вирішила про все розказати мамі. Ну я не могла приховувати таку підлу брехню від неї. Якби змовчала – то стала б спільником у цій гидкій історії. 

– Сонце, я давно про це підозрювала. Жінка відчуває, коли її чоловік заводить коханку. 

Батьки дійсно наче віддалилися один від одного за той рік. Не спали разом, не говорили. Тато приходив пізно з роботи, його сорочки пахли чужими парфумами. Навіть у суботу та неділю кудись їхав у справах. Ну мені було 16, звідки дитина в такому віці може здогадатися про коханку?

І тоді мама вирішила помститися татові. Добре, що її знайомий мав свою фірму з нотаріальних послуг. Так, як квартиру батьки купили у шлюбі, то мали б її після розлучення поділити. Але декілька хитрих підписів змінили всю ситуацію. Тато ніколи не дивився у папери, які давала мама. Тому вона тихцем підсунула договір, у якому він передає всю квартиру їй та мені. 

Потім пішла у банк та взяла на його ім’я 3 кредити на дуже кругленьку суму. Звісно, про це тато також не знав. На ті гроші ми поїхали з мамою після випускного у Болгарію. Тато співчутливо похитав головою, казав, що справ має багато. Але ми знали, які у нього були “справи” – кувиркатися з коханкою у ліжку. 

Ми гарно відпочили, покупалися на морі, позасмагали на сонечку. А потім приїхали додому, зібрали всі татові валізи та виставили за двері. Звісно, він не очікував, що ми влаштуємо такий “сюрприз”. 

Пошепки

Після розлучення тато залишився тільки з машиною, а ми мали квартиру. Потім, як виявилося, та коханка його покинула заради статуснішого кавалера. Тато переїхав до своїх батьків у село і не давався чути. Типу дуже на нас образився за таку підставу. Бабуся та дідусь на мене дуже образилися, не телефонують досі. 

Минуло вже 5 років, я закінчила університет, мама вдруге вийшла заміж. До речі, за того друга, який допомагав нам ту “аферу” з документами прокрутити. Олексій не замінив мені тата, але став гарним другом. Я бачу, як мамі поруч з ним добре, як вона наче помолодшала на декілька років. Постійно посміхається, пісеньки під носа наспівує. Вітчим засипає її квітами та подарунками.

– Лідо, я тебе інколи боюся. От як згадаю за твою оригінальну помсту колишньому. Ох і характер у тебе хитрий! – жартує Олексій. 

І от хочу сказати, що рано чи пізно будь-яка брехня вилазить. Ну а помста буде ще страшнішою. Пишаюся своєю мамою, що вона знайшла у собі сили відкритися новому чоловікові та оригінально провчити тата. Хоча після такого низького вчинку мені навіть важко визнати його рідною людиною

Катюзі по заслузі дісталося, от що я хочу сказати! 

А як би Ви провчили горе-колишнього?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector