Моя мама купила машину та оплатила весілля. А Павло так підло з нею вчинив, я не очікувала такого гидково вчинка від чоловіка!

Моя мама – заробітчанка. Поїхала давно закордон, коли я ще у початкову школу ходила. Виховували мене покійні дідусь та бабуся. Вони дали мені найкраще дитинство. Але я все-таки дуже сумувала за матусею. Щоразу плакала, коли вона говорила зі мною в Скайпі. 

Мама не працювала суто в одній країні. Вона їздила і в Польщу, Чехію, Німеччину, Португалію. А з 2019 року осіла в Італії, містечко Анкона. Там вона працює покоївкою в п’ятизірковому готелі. Там постійно дуже і дуже багато туристів, відповідно, роботи море. 

Моя мама така людина, що от на все готова заради родини. Вона оплачувала мені навчання в університеті, на 18-річчя подарувала двокімнатну квартиру у новобудові. Щоліта кликала до себе в Італію на море, привозила сувеніри. Раз на місяць висилала мені великий пакунок з продуктами. Часто ще дарувала туди модний одяг або брендові сумочки. 

Я не раз просила маму повернутися в Україну:

– Мамочко, ти мені важливіша за ті євро. Ну ти хочеш до смерті гарувати в тій Італії?

– Доцю, ну я ще рік попрацюю і приїду, обіцяю.

Але, як ви вже зрозуміли, мама обіцянки не дотримається. Вона вже знайшла в Італії багато подружок, які, до речі, також з України. Разом кудись вибираються на вихідні чи свята, їздили разом в Рим та Неаполь. 

У 2021 році я вийшла заміж. І моя мама готувалася до весілля ретельніше за всіх. Привезла дорогі вина для гостей, декілька кілограмів різного м’яса, сирів, солодощі на кенді-бар. Навіть примудрилася купити мені фату та туфлі. Ну і оплатила місця в ресторані за всіх наших родичів, дала гроші на фотографа, ведучого.

Зараз вона майже всі гроші пересилає мені, аби я купила нашому синові гарний одяг чи іграшки. Нещодавно вона передала йому з Італії велику машинку, в якій дитина катається по вулиці на пульті керування. Я часто серджуся на маму, але розумію, що вона так хоче залагодити провину перед онуком.

– Ну я його бачу тільки двічі на рік. Хай тішиться подарунками від бабусі, – ледь не плакала мама у слухавку. 

І вона не тільки нашому Павлику купила машину. У 2022 ми з Олегом хотіли обміняти наш старий Опель на якусь кращу машину. Аби швидше їхала, не так часто ламалася. А мама про це дізналася і дала моєму Павлові майже 20 тисяч доларів на нову Хонду з салону. Це такий досить великий джипчик, там поміщається коляска та автокрісло дитяче. 

Декілька днів тому мама приїхала з Італії в Україну. Попередила, що везе з собою велику валізу з одягом та ще й 5 пакунків продуктів. Звісно, сама вона це не дотягне додому з вокзалу.

Пошепки

Ще 3 тижні тому я попередила Павла, що мама має приїхати в суботу рано і її обов’язково треба зустріти. Він кивнув головою.

Ну і от субота, 6 ранку. Я поприбирала вдома, купила мамі новий халатик і капчики, постелила свіжу постіль в кімнаті. Ще й приготувала їй борщик та відбивні, бо приїде голодна з дороги. 

– Павло, ти скоро? 

– А ти куди так поспішаєш?

– Як куди? Мама через 20 хвилин приїде на вокзал, її треба зустріти.

– Я не можу, мені треба батьків на дачу до кумів відвезти. Краще замов таксі. 

Я просто от втратила дар мови. Щоб ви розуміли, свекри живуть за містом, мають город. Але за всі ці роки не передати навіть маленький мішечок картоплі чи баночку консервації. І з ремонтом не допомогли. Але як тільки у нас з’явилася машина – то все, Павло перетворився на таксиста. То їй треба у Моршин поїхати, то у гості звезти чи на дачу. 

Павло взяв ключі, розвернувся та поїхав до батьків. Я збрехала мамі, що машина зламалася і тому довелося викликати таксі. А всередині так соромно та образливо за поведінку чоловіка. 

От він буквально прийшов на все готове. Має машину, квартиру, гостинці італійські. І не міг навіть чисто з поваги зустріти мою маму? Вона їхала 20 годин в автобусі, дуже втомилася з дороги! 

І це наштовхує на одну думку – Павло зі мною тільки через гроші мами? Невже він такий корисливий чоловік? 

На Вашу думку, чоловік вчинив погано в такій ситуації? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector