Моя мама подала на мене в суд. Каже, що я син поганий. Та ви й не уявляєте, яким було моє дитинство

Моє дитинство було жахливим. Мама народила в 18 років. Батьки увесь час розважалися, а я зростав з бабусею. Врешті тато поїхав геть, а мама влаштовувала особисте життя. А потім з черговим чоловіком кудись втекла.

Я дуже любив бабусю, та нам було вкрай важко. Вона працювала на пошті отримувала копійки. Ми жили в її старій хаті, часом навіть не мали чим опалювати житло. Мама ніколи й ста гривень мені не надіслала. Згадую, як у день свого народження я чекав на неї. Але так і не дочекався. 

З 14 років я почав заробляти гроші. Працював з майстрами, котрі будували будинки з дерева. Вивчився в них. Згодом свою майстерню відкрив. А тоді розповів бабусі, що маю ідею:

 – Бабусю, в тебе є земля під лісом?

 – Так там досить гарна ділянка.

 – Я хочу там побудувати комплекс відпочинку. Десь чотири будиночки, все облаштувати.

 – А де ж гроші взяти?

 – Я знаю, це ризиковано. Але може продамо цю хату. Грошей мені вистачить, аби три невеличких будиночки збудувати. Робитиму все сам, хлопці допоможуть. 

Пошепки

 – А де ж ми жити будемо? Там, в одному з будинків, сучасному зі зручностями.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Я не знаю як, але бабуся повірила в мене. Це диво насправді. Ми продали будинок і я побудував під лісом три дерев’яні котеджі. В одному ми оселились – решту я здавав. Згодом ще два поставив, альтанки додав.

Зараз у мене успішний бізнес, сім’я. Бабуся дуже щаслива, бавить правнуків.

Та нещодавно сталася дивна подія. Я отримав папір, який свідчив про те, що мама подала на мене в суд. За те, що я бабину хату без її дозволу продав.

Я все розумію, ненька просто дізналась, що я тепер успішний і хоче грошей. Я міг би знайти її та відкупитись. Але ж вона вчинила так підло. Не прийшла, не попросила, а за спиною до юристів пішла. Та я просто так не поступлюсь. Вирішив найняти адвоката. Ще і її осоромлю, за те, що такою матір’ю була.

Як гадаєте, чи має право мати, котра покинула дитину, тепер так поводитись?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector