– Моя мама склала список зі страв, які ти маєш приготувати, – казав Мирон. Я вирішила хитрістю пройти цю перевірку від свекрухи

Моя майбутня свекруха вирішила влаштувати для мене перевірку на гостинність. Ми тоді тільки з Мироном зустрічалися, за весілля навіть не думали. Однак, я все одно хотіла познайомитися з його мамою, Ганною Петрівною. 

– Ну ти не зрозумієш мою маму. Воно така людина сільська.

– То вона що, якась не така? Дика, неосвідчена?

– Ні, мова взагалі не про це. 

– А про що?

– Мама просто дуже специфічно ставиться до всіх тих страв. 

Пані Ганна народилася та виросла в селі. Її з малих років привчали до того, що всі страви має готувати тільки жінка і все приносити з городу. Молоко, огірки, м’ясо, мед, сири – все домашнє. Їхати в магазин хіба в крайньому разі, коли чогось з інгредієнтів не вистачає. Свекруха сама робила масло, бринзу, коптила ковбасу, а чоловік у той час ловив рибу та забивав свинку. У них нічого магазинного не було ніколи.

І так зійшлися зорі, що пані Ганна з паном Романом мали справи у місті. І якраз була нагода прийти у гості та познайомитися

– Але цей, мама тут дала тобі завдання

– Ого, ще не бачилися, але вже є завдання. Ну що там?

– Все має бути згідно з їх меню. Салат з овочів, запечена курка, картопля в мундирах, юшка, пляцки. Я боюся, що ти то все не встигнеш приготувати.

– Пф, нема чого боятися. Повір, дорогенький, я то за годину приготую.

Пошепки

Я розуміла, що свекруха буде прискіпливо оцінювати мій стіл. Тому просто зібралася у Сільпо, написала список страв і все купила. Вдома засервірувала стіл, постелила скатертину, квіти поставила та гарні серветки. 

І пані Ганна приїхала не сама, а зі своєю кумою. Певно, аби вона також придивилася до мого кулінарного хисту. 

На щастя, гостина минула дуже добре. Свекри дякували за смачні страви, хвалили пляцки. 

– Я такої смакоти давно не їла. Ну просто золоті рученятка маєш, справжня кухарка – робила компліменти пані Ганна.

Я ще й на прощання подарувала їм гарний набір рушників та спакувала в окрему коробку пляцки. 

– Сину, в тебе така гарна і турботлива дівчина. От спробуй тільки її ображати – я тобі стусанів пропишу, – сміявся пан Роман. 

Ось таким хитрим методом я завоювала прихильність у свекрів. Відтоді минуло вже 5 років, ми одружилися. Звісно, я вдома готую страви, чоловік їх обожнює.

Але тоді я вбила двох зайців одним пострілом – зекономила час на кухні, не стояла днями і ночами біля плити. Так ще й отримала похвалу від родичів.

Не бачу нічого поганого у тому, аби до столу подавати магазинні продукти. Адже я зуміла створити чудову атмосферу вдома, всіх обслуговувала, була ввічливою та гостинною. Приймала всіх зі щирими намірами. 

Зі свекрами у мене дуже чудові стосунки. І вони не здогадуються про цей секретик. Мирон все тримає у таємниці..

На Вашу думку, подавати страви з магазину гостям – це нормально чи ознака поганої господині? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector