Моя мама ставить сіль з гвоздикою біля порога. Спочатку я не зрозуміла для чого вона це робить, а тепер повторюю за нею

Ми постійно скаржимося на те, що нам замало щастя в житті. Бідкаємося, що потребуємо спокою і водночас прагнемо до фінансового достатку. Здавалося б, це протилежні поняття, адже через байдикування та безтурботне існування до багатства не дійдеш. Втім…

Сьогодні ми поговоримо про одну ведичну науку Васту-шастра. Це давнє знання, яке використовували ще наші пращури, навіть не знаючи про походження та існування такої. Навіть моя мама, коли я була маленькою, робила напрочуд цікаві речі і казала, що так можна залучити достаток в дім. А допомагали їй в цьому підручні засоби, які ви з легкістю знайдете в себе вдома.

Отож, Васту-шастра перекладається як «знання в домі». Це вчення припідносить нам будинок, як живу істоту. Звідси й трепетне ставлення до своєї оселі, як до члена сім’ї.

Тільки за умов поваги до власного даху над головою в оселі завжди буде панувати затишна і здорова атмосфера. 

Залучаємо фінансове благополуччя в дім за допомогою солі

У солі, як бачимо, є чимало корисних властивостей. Вона не тільки робить наші страви смачнішими, а й відпирає плями і навіть забезпечує нам грошовий достаток у домі. Не дивно, що наші пращури вважали її символом чистоти. 

Зараз і ми поділимося з вами секретом того, як забезпечити собі фінансовий достаток.

Пошепки

Для цього змішайте трохи солі і 4-5 штук сушеної гвоздики. Добре перетріть і помістіть отриману суміш у найвіддаленіший куток вашого будинку.

Так сіль позбавить вас зубожінь, берегтиме від напасті і навіть наповнить приміщення ароматом гармонії та спокою.

Можно ли греть соль в микроволновке: последствия нагревания, что происходит  с техникой

Можете вірити, а можете перевірити. Однак ми впевнені, що після таких маніпуляцій у вашому будинку дуже скоро запанує гармонія і достаток. 

Спокою вам і фінансового достатку!

Чи пробували колись подібні рекомендації? 

Задоволені результатом?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector