Моя мама завчасно вийшла на пенсію. Сумувати не довелося, бо вона знайшла “цікаве заняття”

Мою маму “попросили” на роботі вийти на пенсію. Як пояснив директор – “треба дати місце молодим, аби вони економіку підіймали”. 

Однак, моя мама звикла працювати. Ні секунди не могла сидіти спокійно, постійно старалася знайти собі якесь заняття. А ще вона дуже любила дітей. Тому не дивно, що вибрала для себе таку професію – вчителька математики. До речі, всі її учні мали високі результати на екзаменах та знали навіть найскладніші теореми. 

Два місяці після виходу на “пенсію” мама старалася допомагати мені. Відводила та забирала моїх дітей зі школи, возила на гуртки, робила домашнє завдання. Ну а ще готувала, прибирала. Навіть зайнялася малюванням та вишивкою.

Але бачила, що вона сумує за вчителюванням. Колишні учні мало про неї згадували, так само, як і колеги зі школи. Тому вона вирішила знайти підробіток в Інтернеті. Написала оголошення, що може займатися репетиторством з дітками. І наступного дня їй одразу написала одна жіночка:

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

– Така дивачка, влаштувала справжній допит. Годину говорили по телефону.

– Ма, ну раз вона дивачка, то відмовся. 

– Ні, не хочу. Вона ще й живе неподалік, буквально через 4 зупинки від моєї квартири. І запропонувала вдвічі більше, ніж я вказала в оголошенні. 

Домовилися про зустріч. Того дня мама так переживала, що приїхала аж на годину швидше до пані Марії. Тому сіла на лавочку, аби почекати. 

Пошепки

На майданчику грався хлопчик. І раптом йому стало погано, з рота пішла піна і все тіло трусилося. Моя мама одразу кинулася до хлопчика, зателефонувала у швидку та заспокоювала дитину. Вона ж знала, як надавати першу домедичну допомогу. 

Лікарі швидко приїхали та мама поїхала з хлопчиком до лікарні. Згодом приїхала жіночка, аби провідати сина. 

– Господи, я вам так вдячна. У мого Сергійка проблеми зі здоров’ям, дуже слабке серце. А ви його врятували.

– Добре, що все добре. А я просто опинилася поруч. 

Але знаєте, що мене найбільше вразило у цій історії? Саме до цього хлопчика моя мама повинна була йти на заняття. І здається, що вона не просто так приїхала за годину до уроку та опинилася саме біля його будинку. Наче сам Бог так велів. 

Тепер моя мама не тільки викладає математику, але й повноцінно проводить час з Сергійком, як нянька. Пані Марія платить їй дуже пристойну суму. 

А я дуже радію за маму. Вона допомагає хлопчику від щирого серця, а не через високу зарплату. Як пояснила пані Марія, ніхто не хотів з ним займатися через проблеми зі здоров’ям Сергійка. 

Знаєте, після такого я точно не вірю у випадковості. Це сам Бог велів, аби саме мама та Сергійко зустрілися. І вона стала для нього ангелом-охоронцем. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector