Моя невістка геть втратила сором… Не впевнена, що зможу терпіти цю ситуацію довго…

Я завжди думала, що буду ідеальною свекрухою для своєї єдиної невісточки, однак тепер мені дуже складно дотримуватись цього. Все це через нестерпний характер Дарини, який я вже не можу терпіти. 

Після весілля Роман з дружиною переїхали жити до нас. Я з чоловіком були не проти, тим більше, що квартира у нас велика, простора, трикімнатна. Місця вистарчає для усіх. Лиш один нюанс — давно не було ремонту.

Син сказав, що для них це не проблема і він хоче взяти на себе відповідальність — зробити ремонт самостійно. Я знала, що в нього золоті руки й повністю довіряла. 

Ми мирно жили, поки Дарина, моя невістка, не вирішила, що дизайн нашої квартири потребує серйозних змін. Я не мала нічого проти, щоб вони придбали свої меблі чи шось таке. Проте я думала, що інтер’єр виглядає гармонійно та нічого зайвого нема. Ми такі речі, які займали зайвий простір перенесли до підвалу, відповідно звільнилося багато місця. Я справді старалась та робила усе задля комфорту молодої сім’ї. Проте невістка згодом геть втратила сором і перетнула усі кордони.

 

Пошепки

Річ у тім, що молодята люблять багато подорожувати й з кожної поїздки, з кожної країни у якій вони побувають, привозять якісь сувеніри. Усе б нічого, якби їх було декілька, але Дарина їх тарабанить до хати просто цілими валізами.  Так поступово, поступово вони накопичили ці зовсім непотрібні речі, що вже не поміщається в нашій квартирі. Схоже невістка скоро зажадає виділити для тих сувенірів окрему кімнату.

Я з нею в цьому плані зовсім не сходимося характерами, адже мені подобається, коли в будинку все лаконічно, мінімалістично та чисто. Однак Уляна має інший погляд щодо порядку у квартирі, і мене це почало ну дуже турбувати. 

Ситуація загострилась, коли після вихідних в селі я повернулась і побачила, як в моїй же квартирі немає місця навіть для моїх речей. Усе переповнене речами нової господині, а також речами її сестри. Виявилось, що вона поїхала десь відпочивати, а квартиру здає в оренду. Тому невістка вирішила зберігати речі сестри у нас. Це нагнітало атмосферу в нашому домі, і ми з чоловіком просто були в шоці від того, що діється в нас вдома.

Мій син намагається заспокоїти нас, але для мене такий спосіб життя є неприйнятним. Уляна зараз вагітна, і я намагаюсь не говорити нічого зайвого, аби не зірватися, їй не можна нервувати чи стресувати. Проте не впевнена, що зможу терпіти цю ситуацію довго. Моє терпіння має свої межі. Не знаю, що то буде, коли в хаті з’явиться дитина… Не уявляю, як ми зможемо жити в такому переповненому просторі. 

Як бути у такій ситуації? Як не вибухнути від злості?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector