Моя онучка почала проводити зі мною більше часу, ніж зазвичай. Я насторожилася і вирішила перевірити її. Сказала, що переписала все майно на онука. На такий результат ніхто не спдівався!

Марія вкотре прийшла в гості до своєї бабусі. Вона навідувалася до неї регулярно, як тільки випадала така можливість. Онучка звикла до важкого характеру літньої жінки, але цього разу звинувачення пенсіонерки дійсно здивували дівчину. Вона навіть не підозрювала, що бабуся може так про неї думати. 

– І чого це ти останнім часом постійно ходиш до мене в гості? Ще й з цілим пакетом гостинців, – з порогу запитала жінка. – Звідки у тебе стільки доброти? І на ліки гроші даєш, і супи домашні готуєш. Я вже здогадалася, що це все не просто так. Хочеш, щоб я квартиру на тебе переписала, так?

Марія не розуміла, до чого ця розмова. Вона про нерухомість ніколи й слова не промовила. 

– Бабусю, що за дурниці ти говориш? – відказала онука. 

– Чому дурниці? Хіба хтось зараз здатен робити добрі вчинки просто так? – далі стояла на своєму пенсіонерка. – Напевно знайшла собі залицяльника, а в нього в кишенях порожньо. Ото й вирішили оселитися у моїй квартирі! Та мене не проведеш. Я вже переписала усе майно на твого брата, тому краще виходи заміж за того, хто має де жити, – нарешті закінчила вона. 

– Та до чого тут ця квартира? Я приходжу до тебе, щоб допомогти і провести разом час! Може, котлетки тобі посмажити? Чи краще відбивні? – поцікавилася Марія.

– Котлети, але на пару, – відказала бабуся. – То завтра ти теж прийдеш?

– Звісно, але ввечері після роботи, – підтвердила дівчина. 

– І тебе абсолютно не хвилює той факт, що квартира тобі не дістанеться? – далі цікавилася бабця.

Пошепки

– Та годі вже! Мені непотрібно від тебе нічого, – відповіла Марія й дістала свій телефон. Він був вимкнений. “Мабуть, сіла батарея”, – припустила дівчина. 

Вона спробувала його увімкнути. Як тільки засвітився екран, почали приходити сповіщення. У Марії було багато пропущених дзвінків. Їй було зрозуміло, чого могла дзвонити мама, але що від неї хотів брат? З ним дівчина не ладнала й рідко спілкувалася.

Раптом телефон завібрував. То був Максим. Сестра піднесла слухавку й одразу почула крики й звинувачення у свою сторону. Звісно, вона здивувалася, бо абсолютно не розуміла, що відбувається. Хлопець обзивав Марію, мовляв, вона хитра негідниця обвела стару жінку навколо пальця й відібрала собі її квартиру. Виявляється, що брат також розраховував на спадщину, адже йому немає куди подітися з цивільною дружиною та двома дітьми. 

Дівчині швидко набридли ці звинувачення, тому вона поклала слухавку. 

– Бабусю, може ти поясниш мені, що відбувається? Максим сказав, що ти оформила на мене свою квартиру.

Зрештою старенька зізналася, що вона хотіла перевірити своїх онуків, адже подруга нещодавно розповіла їй прикру історію. Її онук спочатку втерся до неї в довіру, змусив її переписати на нього квартиру, а потім прогнав немічну жінку геть. 

Тоді бабуся вирішила повідомити Максиму про те, що залишає все його сестрі. Він одразу почав обурюватися, влаштував скандал і дуже лютував. Натомість Марія, дізнавшись, що нічого не отримає від старої жінки, все одно погоджувалася навідуватися до неї в гості. Саме їй бабуся вирішила заповісти своє майно, адже дівчина діяла з щирими помислами і слідувала поклику свого серця. 

А як ви вважаєте, чи правильний вибір зробила жінка? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector