Моя подруга дуже жорстоко помстилась чоловікові за зраду. Після такого я взагалі боюся її. Хто зна, на що ще здатна Аліна…

Я була здивована, що існують такі люди! Моя колишня подруга дуже жорстоко помстилась своєму хлопцю за зраду. Їх стосунки завжди здавались мені дивними, бо Аліна постійно бігала за Іваном і старалась у всьому йому догоджати, а він до неї ставився якось зверхньо.  Ми з подругами казали їй не робити так, бо все це може йому рано чи пізно набриднути. Проте вона наївно продовжувала йому лізти в дупу без мила. 

Через деякий час він їй зрадив та пішов до іншої, мовляв, вона ще замала, а йому подобаються старші. Аліна дуже важко переживала розрив стосунків. Майже не ходила з подругами на гулянки. Проте вже через деякий час вона почала дуже змінюватись. 

Дівчина багато читала, працювала над собою та вела активний спосіб життя. Нових стосунків не мала та й взагалі вона припинила спілкування зі мною. Як виявилося пізніше, Аліна геть з глузду з’їхала від кохання до Івана. Увесь цей час вона планувала помсту.

Подруга причарувала старшого чоловіка та хотіла оженити його на собі. Ми з дівчатами не могли зрозуміти, що вона в ньому знайшла, але тішилися, що нарешті їй вдалося забути  колишнього. Ага! Якби ж то.

Цей чоловік був батьком Івана. Кирило Іванович давно розлучений, але з сином зв’язок завжди підтримував. 

Кирило справді закохався в дівчину і планував познайомити її зі своїми найближчими. Коли зустріч була спланована, Аліна дуже добре підготувалась: навела марафет, одягла найгарнішу сукню та напахнилась найдорожчими парфумами. Побачивши колишню поряд з батьком, Іван не міг повірити своїм очам, адже за ці кілька років вона дуже змінилась. Аліна мала вигляд не малої та наївної дівчинки, а справжньої впевненої у собі жінки. 

Пошепки

– Познайомся сину, це моя прекрасна Аліна. 

– Дуже приємно познайомитись, — відповів приголомшений від побаченого Іван.

Іван та Аліна вдали, що не знають одне одного, проте недовго вони приховували це. Не втримався Іван та запропонував Аліні знову зійтися, сказав, що не зміг забути її та хоче відновити їхні стосунки. Проте Аліна йому відповіла:

– Ні, Іване, я тепер люблю іншого чоловіка та хочу з ним створити сім’ю.

Кирило Іванович був приємно вражений такою заявою Аліни, адже він справді був у неї закоханий. Вже через місяць вони запланували розписатись, проте Аліна не прийшла на церемонію. Дівчина безслідно зникла, підло підставивши чоловіка. Ось так провчила подруга свого колишнього.

Чи по-людськи вчинила дівчина? Після такого я навіть бачити її не хочу. Хто зна, на що ще здатна Аліна.

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector