Моя сестра хоче всиновити дитинку, сирітка з Маріуполя. Однак, батьки та друзі на неї накинулися з такими докорами! Я в шоці була з їх поведінки!

У мене є старша сестра Інна. Їй 37 років, незаміжня. Однак, сестричка завжди тяготіла до знань, на відмінно закінчила школу, потім здобула червоний диплом в університеті. Навіть їздила в Америку на декілька місяців за обміном студентів. З 1 курсу старалася працювати та самостійно заробити бодай якусь копійку. Тому працювала і адміністратором у салоні краси, і продавцем у магазині та навіть менеджером у якійсь відомій компанії.

Після університету сестра вирішила створити власний бізнес, відкрити салон краси. І вона навіть їхала в Польщу на 3 місяці, аби заробити гроші на перший капітал. Були дні, коли вона всі гроші вкладала у салон, а сама їла пісну гречку чи запарювала мівіну.

Сестра старша за мене на 10 років. І вона завжди про мене турбувалася більше, ніж мама. Завжди забирала з садка, вчила зі мною вірші та пісні на концерти, потім допомагала з уроками. Завдяки сестрі я закінчила школу із золотою медаллю.

Між нами ніколи не було секретів. І я знала, якщо мама чи тато на мене накричать – то Інна точно заступиться.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Так от, сестра зараз має мережу салонів краси, купила собі гарну квартиру та машину. Щоліта відпочиває десь закордоном – Єгипет, Туреччина чи Болгарія.

А я от вирішила присвятити себе материнству. У мене двоє чудових діток, старшого с сина звати Данило, а донечку Домініка. Інна для племінників постійно привозить багато солодощів, іграшок, гарного одягу.

І я бачу, як Інна важко зітхає, коли їде додому – вона дуже хоче відчути те щастя материнства, народити та виховати власну дитинку. Однак, на любовному фронті їй не дуже щастило. Ще за часів універу один залицяльник їй зрадив з найкращою подругою, потім були якісь альфонси, дивилися не на сестру, а на її бізнес. От вона і зневірилася у чоловіках.

Тим паче, родичі часто у гостях нагадували Інні, що її “часіки вже тікають”. Нарікали на її поважний вік та підганяли з пошуками нареченого. Не раз тітка чи сусідка “випадково” приходили до нас у гості з молодиками, з якими хотіли звести Інну. Однак, все, що я можу сказати про ці зустрічі – суцільне фіаско. Тому Інна сама не мала бажання приїздити у гості до родичів. Максимум посидить 20 хвилин за столом та їде геть.

Але декілька місяців тому Інна мені зізналася, що скоро в її родині буде поповнення:

Пошепки

– Я хочу всиновити дитинку. Ми якось з колегами ще перед днем Миколая у грудні зібрали для діток-сиріт зі Сходу подарунки та поїхали в сиротинець. От, подивися, це Ліза.

Сестра показала мені гарненьку, зеленооку дівчинку з рудим волоссям та ластовинням. Доля у Лізоньки дуже нелегка. Вона родом з Маріуполя, батьки намагалися вивезти дитину, однак, машину розстріляли. Дитина дивом вціліла, тільки подряпинка на ніжці була. Потім дуже довго перебувала у місті над опікою волонтерів. І лиш нещодавно її змогли вивезти у безпечну місце.

Інна аж плакала, коли показувала Лізоньку – чи то від щастя, чи то від співчуття. Вже вибрала для неї ліжечко, купила багато книг та іграшок. Навіть велосипед та ролики!

Я щиро зраділа за сестру та сказала, що радо прийму Лізу в родину. Але на цій ноті наше щастя закінчилося. Про всиновлення дізналися батьки та почали сваритися з Інною

– Ти що, готова взяти якусь приблуду? Не знати, чи в неї гени дурними не виявляться.

– Мамо, що ти таке кажеш? Дитина батьків втратила!

– І що? Ти тепер кожну сирітку будеш додому брати. А потім псів та котів бродячих? Ще не пізно своє дитя народити, а не якесь байстрюча виховувати!

На жаль, на мамину сторону стали всі родичі: тато, бабуся, тітка та дядько. Навіть двоюрідні сестри та брати підтримали цю ідею. Я просто була в шоці.

Але Інна не стала дослухатися до думки батьків. Вона має сталевий характер, якщо вже наважилася – то доведе справу до кінця. Я повністю підтримую в цьому сестру. Інна заслужила бути щасливою жінкою та мамою!

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector