Моя сестра заміжня, має 5 дітей, а чоловік навіть не здогадується про кількість боргів за її спиною

У мене є молодша сестра. І це могло б бути приводом для гордості, але у неї серйозні проблеми.

Знаєте, у людей є різні форми залежностей. Ось одна із таких чудернацьких дісталася і моїй сестрі. У неї наче манія на те, щоб постійно зичити у людей гроші. Вона бере в борг у знайомих та родичів і ні копійки їм не повертає. Закінчується все відмовками та брехнею. Так кілька годин перетворюються у тижні, а тижні – у роки. За цей час сума встигає сягнути космічних вершин.

З першого погляду здається, що суми не такі вже й великі. Але сумарно вони й справді космічні. Усе почалося кілька років тому, коли сестра позичила у колеги кілька сотень. Уявіть, цей борг вона донесла із собою досі. Випрошувала вона це все на дітей, мовляв, її саму обікрали, а діткам їсти потрібно. От хороші люди на таке й велися.

У неї, до слова, є чоловік і 5 дітей. Ніхто із них про суму заборгованості, як і про саму її наявність, навіть не здогадується. 

Сама ж сестра зізнатися комусь боїться. Думає, що вижене її з дому. Це мені випадково не пощастило про все довідатися. Розповіла батькам. Їм навіть кредит довелося взяти, щоб погасили заборгованості.

До певної миті вона ще працювала на тій роботі. Потім знову завагітніла і пішла у декрет.  Але на тому брати в борг не перестала. Просто продовжувала зичити і не віддавати.

Далі люди не витримували і починали скаржитися нашим родичам. Мовляв, зичить ваша доня кошти на діток і не віддає місяцями. Словом, обіцянки сестри вже всім набридли. Коли ми запитували у неї, на що ж ідуть ті кошти, то у відповідь чули, що це на побутові витрати. Що там було насправді, ми не знаємо. 

З її чоловіком ми не сильно спілкуємося. Стосунки дуже натягнуті. Ми взагалі були проти цього шлюбу. Знаємо, що він – ще той скнара. Часом не дає грошей навіть на найнеобхідніше, тому не дивно, чому сестра нічого не каже йому про борги. Але дивно, що сестра докотилася до такого. Раніше у неї не було подібних звичок: і з дітками встигала, і на роботі працювала, і знали її як хорошу людину. А що змінилося потім – для мене й досі велика загадка. Сама зізнається, що це скупий чоловік її до такого доводить. А коли пропонуємо їй розлучитися, то виступає категорично проти. Каже, що не потягне 5 дітей сама. Він – батько, тож хай годує. 

Зараз вона знову в декреті.

Я вже сама не раз із нею говорили на цю тему. І сварки були, і мирним шляхом намагалися. Не доходить до людини. Як їй пояснити, що так жити постійно у неї не вийде, я не знаю. Чую тільки, що добром це все не скінчиться.

Хоч батьки і погасили один борг, там уже інший виріс. Сума накопичилася чимала. Тепер ось знову вислуховуємо скарги на неї. Батькам цього разу казати боюся. На них і так кредит. Та й зайвий раз перейматися їм не варто. Може, ви щось підкажете?

Як допомогти сестрі?

Що б ви зробили у цій ситуації?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector