Моя сестра зрадниця! Усе життя пліч-о-пліч, а тепер ворог номер один.

У моїх батьків двоє доньок. Я та моя молодша сестра Ярина. Нас завжди виховували та любили однаково. Хоч я і старша на 3 роки, але ми були дуже дружніми. Коли я вийшла заміж то переїхала жити до батьків чоловіка. Окремо не було можливості тому довелося піти за невістку. Свекруха зі свекром мали складні характери, проте Данило навчив мене не звертати уваги та не перейматись. Так якось і жила. Через декілька років видали ще і Ярину, однак вона залишилась жити у мами з татом. Оскільки я з чоловіком жили недалеко, мені вдавалось відвідувати батьків досить часто. Якщо потрібна була якась допомога я відразу ж приходила. 

Потім раптово захворів та помер тато. Для мене це була велика втрата, адже він мене найбільше любив. Мама була дуже строгою та вимогливою, а тато навпаки. З ним в мене найкращі спогади з дитинства. Важко переживаючи смерть тата потім захворіла й мама.

Ми з сестрою по черзі готували мамі їсти, купували ліки, а коли лікарі сказали. що знадобиться операція, то й кошти порівну ділили. Усе ми робили разом й таким чином піклувалися про маму, що було нашим обов’язком. Через рік померла й вона. 

Тоді якось телефонує мені Ярина й каже що нас покликали до нотаріуса. Жодних передчуттів чи думок у мене не було, але те, що нам повідомили мене неабияк шокувало! З’ясувалося, що квартира батьків тепер переходить молодшій доньці Ярині. Ошелешена новиною говорю тоді я до сестри: 

– Ти знала про це вже давно? Чому квартира тепер лише твоя? А як же я?

Пошепки

– Так знала. Але така воля нашої мами. Я тут ні до чого.

– Але ж це мій дім так само як і твій. Чому не поділила вона між нами порівну?

– Змирися сестро уже нічого не зробиш.

Ну хіба це справедливо? Каже Данило, щоб я ще позмагалась за квартиру, адже той папір нічого не вартий. Тепер моя молодша сестра зі мною не спілкується. Уся родина шокована, адже у нас завжди були гарні стосунки. А я планую з нею судитись, щоб все-таки отримати свою частину.

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector