Моя “свята” співробітниця прикидалася волонтеркою, аби заробити собі на машину! Кому війна, а кому гроші!

У мене на роботі нещодавно стався такий великий скандал. Нас на фірмі багато, десь 120 людей. Але всі-всі-всі в курсі цього казусу.

Отож, я на цій роботі працюю не довго, тільки 6 місяців. Але вже знайшла собі деяких подруг, з якими можна під час обіду піти на каву чи разом у їдальні поїсти. Та і в разі чого, вони перестрахують та допоможуть. Одна одній допомагали. 

І серед нашої компанії була одна дівчина, Ліля. Така досить тиха, непримітна, скромно одягається. А ще дуже побожна, щонеділі ходить до церкви на службу, постійно постить перед святами. Окрім цього, вона волонтерить, постійно збирає гроші на армію. Конкретно не розпитувала, але хтось з її родичів зараз на фронті. 

Ліля часто розповідала страшні історії про людей, які приїхали у той центр для біженців. У мене аж самої часто сльози на очі наверталися від таких історій. 

Ми з деякими співробітниками вирішили долучитися до її доброї справи. Якраз Ліля тиждень тому збирала одяг та взуття для діток, які приїхали з Донецької та Луганської областей. У мене від молодшого сина залишилося багато зимового одягу – комбінезон, чобітки 3 пари, шапочки, рукавички та ще декілька светриків. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Ще моя сусідка також передала подарунки – іграшки, книжечки, конструктор. Я ледь дотягла ту коробку з подарунками. Ліля дуже раділа, дякувала та казала, що Бог наше добро не забуде. 

У суботу я вирішила подивитися в інтернеті якісь іграшки для молодшого, в нього скоро день народження. Гортаю оголошення на ОЛХ та бачу курточку, ну копія того, що я віддала Лілі. І цей автор оголошення ще продавала книжечки, іграшки, дитячий одяг. І все схоже на то, що ми віддали на пожертву. 

Однак, номер інший. Заради цікавості вирішила зателефонувати та перевірити. І взяла телефон свого чоловіка:

Пошепки

– Алло, доброго дня. Це ви продаєте іграшки?

– Так! – задоволено пискнула Ліля. 

Я її тонкий та писклявий голосок точно впізнаю. Одразу кинула слухавку та заблокувала номер. Моє обурення перейшло всі межі, я одразу написала повідомлення іншим співробітникам та дала цей фальшивий номер для перевірки. 

Вже у понеділок всі колеги гуділи про брехню і навіть чутки до директора дійшли. Як виявилося, ніякого волонтерства у Лілі не було. Вона мала кредит за машину та їй не вистачало заплатити, вже відсотки наростали. І вона сама вирішила таким хитрим способом погасити борги. 

Слава Богу, що вона не встигла ще втертися так до всіх у довіру та тільки 2 місяці крутила цю “аферу”. І ніякого родича на фронті в неї нема, чоловік виїхав 25 через Польщу в Німеччину, досі там сидить та не рипається. 

– А що я мала ще робити? Йти під церкву та милостиню просити? 

Ліля навіть не старалася якось виправдатися чи просити пробачення. Звинувачувала Зеленського, що то він сам почав війну, нарікала, що директор мало платить. Я аже нервово сміялася, коли чула ці “аргументи”. 

Звісно, її звільнили геть. Але мені досі не віриться, що існують такі безсовісні люди, як Ліля! В країні війна, а вона вирішила на цьому горі грошей заробити! 

Ще й Богом прикривалася. Сподіваюся, що їй ці грішки повернуться! 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector