Моя жінка геть розум втратила через ту православну церкву. І наш шлюб ледь-ледь тримається на волосині!

Мені 35 років. Чесно, я не думав, що колись буду розповідати про таку проблему в родині. 

Мою жінку звати Василина. Ми одружилися 9 років тому, вона з сусіднього села. Я сам збудував нам будинок, їхав навіть у Німеччину, аби заробити гроші. 

І вона була колись хорошою жінкою. Така щира, відкрита, жартувала, посміхалася. Але от декілька років тому сильно вдарилася в релігію через війну. 

Щоранку та щовечора молиться, постить, майже нічого не їсть. Забороняє нашому синові слухати музику чи дивитися мультики. Силоміць тягне його до церкви на ранкову службу о 7 ранку. Замість того, аби погуляти з друзями чи подивитися телевізор, він повинен сидіти вдома та вчити на пам’ять Біблію.

От раніше Василина дуже гарно та яскраво одягалася. Тим паче, що в неї гарна фігура. Якісь топіки, спіднички, сукні красиві. Ну я не міг нею налюбуватися, чесно. 

А зараз таке враження, що у мене не молода жінка, а бабуся стара. Одягає довгі спідниці до підлоги, якісь сірі светрики на замку. Всі джинси та яскраві плаття повикидала геть або ж пустила на ганчірки. Навіть на якісь свята чи в гості до друзів вибирає такий темний, сірий одяг. Хоча я ж пропонував “Кохана, поїхали, купимо тобі щось красиве”. 

Пошепки

В ліжку у нас справи геть кепські. Вже не згадаю, коли останній раз у нас була якась близькість. 

Але знаєте, що найгірше? У нашому селі досі не закрили московську церкву. І саме туди жінка ходить. 

Коли у нас якісь проблеми чи сварки, то вона одразу біжить до того московського попа і просить поради. Ну а він їй таких дурниць наговорить. Вже так добряче мізки промив, що словами не передати. Жінка називає мене безбожником, дорікає, що не дотримують Божих правил. 

Дуже сперечається з моїми батьками та родичами. Їх також не поважає через віру, бо вони католики. Ну і уявіть, які скандали у нас на Різдво чи Великдень. Навіть у 9-річного сина розуму набагато більше, ніж у Василини. 

Ніяково про це писати, але не знаю, що робити далі. Таке враження, наче то не моя жінка, а сусідка. Через того московського попа геть клепкою поїхала. 

Що Ви можете порадити нашому читачеві? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector