Моє Різдво під загрозою святкування – у гості приїде нахабна пасербиця Катерина. Вона мені постійно хоче життя зіпсувати, а чоловік весь час виправдовує доньку!

Я у 40 вдруге вийшла заміж. Чесно, після зради колишнього чоловіка не вірила, що зможу знову стати щасливою жінкою. Але, як то кажуть люди “ніколи не кажи ніколи”. 

З Орестом я познайомилася випадково, на роботі. Тоді підміняла колегу, яка хворіла, а коханий привіз нам товар у магазин. От зрозуміла, що з цим чоловіком я буду, як за стіною. Ми так декілька місяців прозустрічалися, а потім розписалися. 

Орест був розлучений, мав від першого шлюбу доньку Катерину. Їй тоді було чи 15 чи 16 років, коли батьки розлучилися. Орест відмовився від поділу квартири, залишив колишній жінці та донечці двушку. 

І от з моїм сином Павлом не виникало ніяких проблем. Орест з ним чудово ладнав, часто їздили на риболовлю, допоміг оплатити весілля чи просто у гості запрошував. А от Катерина..Ну це просто якась мала відьма, а не дитина, чесно.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Постійно капостила, коли приїздила до нас у гості. То вазу “випадково” штовхне, то чашку розіб’є. Мене вона вважала за порожнє місце, не реагувала на зауваження. Раз подарувала дуже дорогу сумочку на день народження, а вона при Орестові вказала, що це барахло та дешева ганчірка. Мені було аж до сліз образливо. 

– Ну що я їй зробила поганого? Чому твоя донька так до мене ставиться?

– Вона просто ревнує. Не переживай, потім звикне. 

Однак, за всі ці роки Катерина до мене не звикла, навпаки – робила все більше капостей та доводила до сліз. Я старалася з нею спокійно поговорити, якось налагодити стосунки. Але дівчина не хотіла. Видно, її колишня жінка добряче намовила проти мене та батька. 

Так от, я старалася сама якось абстрагуватися від пасербиці. Ми з Орестом якраз захотіли змінити обстановку. Адже двоє мріяли мати будиночок за містом, у Сокільниках. Якраз я мала пару тисяч відкладених, продавалася гарна ділянка. Однак, мені ще довелося продати сою трикімнатну квартиру, аби оплатити будову, роботу майстрів та меблі. 

Коханий щось колись допомагав. Але більшу частину витрат покривала я і тільки я. Добре, що син Павло часто приїздив, допомагав вибирати плитку, прибирати сміття, переносити важкі меблі. 

Зауважу, що Катя за весь цей час взагалі до нас не приїздила та не пропонувала свою допомогу. Навіть на новосілля не прийшла, мовляв, її дуже горло боліло та важко дихала у слухавку. Але чесно, я з тим ремонтом навіть забула про цю нахабну пасербицю. 

У жовтні ми нарешті закінчили ремонт. Хоча залишалося пару штрихів – там щось докупити, там щось доклеїти. Ділянка невеличка, але місця вистачає. Будинок на 2 поверхи, на 1 кухня і вітальня, а на 2 дві кімнатки та ванна. Скромно, але дуже затишно та зі смаком. Ще й сусіди дуже хороші люди, ми одразу потоваришували. Навіть декілька разів їх запрошували на шашлики. 

Пошепки

Ось так я жила спокійно майже 3 місяці та не згадувала про Катю. Однак, декілька днів тому вона зателефонувала Орестові та довго говорили по телефону. 

– Ну так, так. Так, звісно, ти можеш переїхати до нас. Добре, домовилися.

– Коханий, хто до нас переїде?

– Катерина. Вагітна, уявляєш? Ми скоро дідусем та бабусею станемо.

– А з якого дива вона до нас переїжджає?

– Ну як це? Де вона зі своїм нареченим житиме? У тій маленькій двушці? У нас новий будинок, багато вільного місця

– Ні, знаєш, я проти. Твоя дитина мені і так всі нерви висмоктала, як той комар. То мені ще зараз у своєму будинку терпіти та виховувати?

– Тобто “свій будинок”, я тобі також допомагав. 

– Ага, але згадай, хто давав гроші. Я сама продала свою квартиру трикімнатну, аби з тобою тут жити.

Так ми почали сваритися за гроші, за ремонт, за Катю. От я категорично проти, аби пасербиця приїздила сюди. Певно, пронюхала, що у нас гарний будинок та вирішила собі влаштувати розкішне життя. 

Орест рішуче налаштований та чекає Катерину на Різдво. То ще й вона приїде не сама, а зі своїм нареченим. 

Що мені робити зараз? До свята залишаються лічені дні, а я не знаю, як далі бути. Певно, сама скоро зберу речі та напишу заяву на розлучення.

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector