Моє ставлення до чоловіка різко змінилося. Він став для мене чужим, я почала помічати всі його недоліки, на які раніше якось не звертала уваги. Він добре заробляє, і я вирішила цим скористатися

Коли я виходила заміж за свого чоловіка, то думала, що мені з ним дуже пощастило. Подруги мріяли опинитися на моєму місці, а батьки щиро раділи такому зятю. Однак всі мої ілюзії були зруйнованими, коли я дізналася, що мені зраджують. Звісно, про коханку я довідалася випадково, адже жодних змін у поведінці свого обранця я не помічала. 

Спочатку був шок, образа. Потім я почала думати, що ж мені робити. Розлучитися і переїхати до батьків з двома дітьми (12 і 14 років) не варіант. Терпіти таке ставлення теж дуже складно. Зрештою я вирішила поки що нікому нічого не говорити. Можливо, його короткотривале захоплення не вартує зруйнованої сім’ї. 

Але моє ставлення до чоловіка різко змінилося. Він став для мене чужим, я почала помічати всі його недоліки, на які раніше якось не звертала уваги. Оскільки у нього був хороший заробіток, я вирішила цим скористатися, тому просила грошей на різні потреби і відкладала їх. Він відчуваючи свою провину, ніколи не відмовляв. За п’ять років я зібрала пристойну суму, не враховуючи моїх золотих прикрас, одягу, машини. Старшій дочці чоловік оплачує навчання. І ось тепер я сказала йому, що подаю на розлучення. Він не очікував почути таку новину. 

Пошепки

Я розповіла, що весь цей час знала про його зраду, а тепер йду від нього. Причину, через яку не зробила цього раніше, я також озвучила. Замість того, щоб вибачитися і визнати свою провину, чоловік почав мене ображати, говорити, що я меркантильна особа, яка користувалася його грошима. Але мені тепер все одно. Без житла я не залишуся, адже квартиру ми купували в шлюбі, а ще у мене є кругленька сума в банку. До того ж я працюю на роботі й отримую достойну зарплатню. Натомість у чоловіка тепер є можливість відкрито жити з коханкою. 

А як ви оцінюєте вчинок жінки? Якою була б ваша реакція на зраду вашого обранця? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector