Моє тіло змінилося до невпізнаваності – все завдяки цій чудодійній спеції, яка продається в магазині за копіки!

Гвоздика – це не тільки смачна спеція, але й джерело корисних елементів. Адже гвоздика має здатність збільшувати кількість лейкоцитів в організмі. А вони дуже потрібні при захворюваннях, бо виконують важливу функцію – борються з інфекціями. 

Тому всі лікарі та дієтологи рекомендують їсти гвоздику щодня. Ось вагомі аргументи: 

Корисний для мікрофлори і травлення:

Саме гвоздика має здатність збільшувати секрецію ферментів, зменшує газоутворення й усуває нудоту. Окрім цього, допомагає усувати закрепи через високий вміст клітковини. Варто тільки взяти декілька бутонів гвоздики, підсмажити або розтерти їх в порошок.

Внормовує рівень цукру:

Гвоздика чудово підходить діабетикам, адже діє всередині організму, як натуральний інсулін. Окрім цього, вона містить достатню кількість вітаміну К, який своєю чергою, нормалізує згортання крові. 

Покращує стан печінки:

У гвоздиці міститься поживна речовина евгенол, який покращує функцію печінки та допомагає їй при детоксикації та і метаболізмі. Особливо важливо включити у раціон гвоздику, коли ви приймаєте ліки або ж антибіотики. 

Також евгенол допомагає боротися з мігренями та головним болем. Можна проковтнути пару батончиків гвоздики або ж приготувати спеціальні народні ліки за цим рецептом: змішати порошок гвоздики і звичайнісінькою сіллю, залити склянкою молока і випити.

Якщо ви хочете використовувати гвоздику, як мазь, тоді візьміть невелику кількість кокосового масла, з’єднайте з гвоздиковим порошком і втирайте, акуратно масажуючи, у скроні. Ефект помітний після декількох хвилин!

Пошепки

Знищує всі бактерії в організмі:

За це питання взялися вчені з університету Буенос-Айреса. Вони вияснили, що гвоздика здатна боротися з такими серйозними інфекціями, як стафілокок і кишкова паличка. Особливо активно масло гвоздики діє з базиліком та маслом чайного дерева. 

Забудьте про хворі ясна і зуби:

Гвоздика є чудовим та швидким засобом народної анестезії. Просто покладіть одну голівку квітки поруч з хворим зубом і біль мине!

Суглоби та кістки: 

Бутони гвоздикового дерева містять як марганець, евгенол і флавоноїди. Вони збільшують щільність кісткової тканини, беруть участь у створенні нової, приносять корисні мінерали в наші кістки. Тому впевнено забудьте про біль у суглобах! 

Боротьба з інфекціями та хворобами: 

Саме гвоздика здатна вироблять потрібну кількість лейкоцитів для організму, коли ми хворіємо. Це допомагає швидко одужати та побороти всі інфекційні захворювання в організмі. 

Увага! Будь-яка інформація щодо здоров’я та лікування, має лише ознайомлювальний характер! Перед тим, як використовувати будь-який засіб для лікування, обов’язково потрібно звертатися за консультацією до лікаря або до лікувального закладу!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector