Моєму обуренню не було меж, коли я дізнався, як батьки збираються розділити квартиру між нами з братом.

Ми з братом наче чужі люди. Ми завжди були різними. І це при тому, що між нами всього рік різниці. 

В школі я був старанним учнем, їздив по всім змаганням, олімпіадам. А мій брат через свою погану поведінку завжди був частим гостем в кабінеті директора. Батьків постійно попереджали, що через надмірну агресію Вані його виключать зі школи. 

Батьки більше переймались за брата. Всі мої досягнення просто проходили повз їх вуха і обмежувались сухим “молодець”. 

Я жив в тіні свого брата 17 років. Однак це пішло мені на користь. Я старанно підготувався до екзаменів, вступив в Львівський національний університет, отримував стипендію. З сусідом по кімнаті в гуртожитку ми почали шукати роботу. Ми працювали і на будівництві, і вантажником.

А Ваня жив насолоджуючись життям. Батьки оплачували йому все, навіть носили хабарі викладачам в ПТУ. Він не зміг навіть ступити в училище. 

Приїжджав додому я рідко. Тільки на вихідні. Бо готувався до сесії, семінарів. Якщо чесно, не дуже хочу приїжджати додому. Бо набридло вже слухати нюні брата, що він нездара  та бачити як батьки з ним панькаються. 

Коли я був на 4 курсі, познайомився зі своєю дружиною Машею. Ми з’їхались майже одразу. А через деякий час я зробив їй пропозицію і ми почали готуватись до весілля.

І тут батьки моя приголомшили нас новиною, що допоможуть нам. Я подумав, що нарешті батьки згадали, що в них є ще один син. Однак буквально за пару тижнів до весілля батьки сказали, що за ці гроші вони витратять на покупку машини Вані. І не те щоб я був я здивований. Але через такі пусті обіцянки батьків нам довелось влізти в борги та взяти кредит. Ми потім розраховувались рік з друзями і банком.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Після цієї ситуації я відсторонився від батьків наскільки можливо! В мене є своя родина, кохана дружина. Якщо батьки досі не зрозуміли, що Ваня ледар, то нехай і далі продовжують утримувати його. 

А ми з Машею за 2 роки назбирали грошей. Та купили нову квартиру. Тепер потрібно ще в ній зробити ремонт. Але це вже не критично.  До того ж тесть займається виготовленням меблів, тому крісла та стіл задарма. 

Пошепки

І звичайно ж про цю квартиру дізнались батьки. Привітали з купівлею. Я ж на радостях запросив їх в гості. Вони ходили, роздивлялися. Посміхалися навіть. 

– А скільки тут квадратів? Ой як гарно. Навіть замок видно.

– Так. А через дорогу ще є парк, можна потім з дитиною гуляти.

– Знаєш, сину? А ми б потім хотіли б до тебе переїхати. Все ж ми не молодіємо вже.

– В сенсі до мене? А з вашою квартирою що?

– Ну ми її віддаємо Вані, бо в нього вагітна дівчина. 

– Ні, ви до мене не переїдете. Живіть де хочете

Наш скандал чули всі сусіди, робочі. Я висловив батькам все, що накопичилось за всі ці роки. В результаті наша сварка закінчилась тим, що батьки ображено грюкнули дверима і поїхали.

Я вирішив їх провчити. І коли квартира буде переписана на брата, я подам заяву в суд на оскарження рішення. Бо я маю отримати компенсацію за роки страждань. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Diana
Adblock
detector