Моєму синові 32 роки, він знайшов собі наречену з квартирою. Я так зраділа за нього

Мій син зустрічався з дівчиною, у якої вже була гарна квартира з хорошим ремонтом, тому я була дуже щаслива, оскільки думала, що він після весілля буде жити в неї. Житло не велике, однак затишне, на перший час точно б вистачило. Однак син мене вразив новиною, сказав, що бере квартиру в кредит, оскільки Алла категорично проти проживання з чоловіком на власну житлову площу. 

Вадиму зараз 32 роки, а його Аллі — 30, на мій погляд, вони — ідеальна пара, і ззовні підходять один одному і за характерами. Двоє високі, спортивні, з гумором, чорняві. Бачу зі сторони, як ставляться один до одного — стосунки у них дуже ніжні та трепетні. Почали зустрічатися ще рік тому, однак разом ще не проживали, Алла сказала, що це буде після весілля, як от відбудеться через два місяці.

Вадим орендує однокімнатну квартиру, Алла проживає у власній, і ось так бігають один до одного. Дівчину ще в  дитинстві покинув батько, і от декілька років тому знову з’явився в її житті, розкаявся та подарив житло — однокімнатну квартиру в новому будинку. Дівчина з власних заощаджень зробила там ремонт, все гарно облаштувала та й щасливо живе.

Мене чоловік покинув, коли Вадиму було дванадцять років, однак на щедрість від батька він і не розраховує, чоловік виплачував аліменти, а з повноліття сина просто забув про його існування. Вважає, що більше нічого нікому не винен. Та й Вадим мій виріс самостійним хлопцем, розраховує в житті лише на себе. Працює вже з першого курсу, а на четвертому переїхав в окреме житло, яке вони орендували разом з другом. Зараз сказав, що бере кредит, зарплата ніби не погана, але він впорається. 

Мені ж така перспектива взагалі не подобається, адже я не хочу, щоб син важко працював й у всьому собі відмовляв. А якщо він втратить роботу, або якісь проблеми зі здоров’ям виникнуть, як він буде все виплачувати?

Тим більше що кредит на квартиру з голими стінами, а не ремонт кошти де взяти,  а обставити, хіба не легше перший час проживати в Алли? Син сказав, що не може ось так піти на все готове до жінки. 

За порадою матері свою однокімнатну, невістка буде здавати, а гроші від здачі підуть їй на її ж витрати. Невістка відразу попередила, що кредит за чоловіка вона виплачувати не збирається, оскільки чоловік повинен забезпечувати сім’ю та заробляти кошти. 

Мені якось не приємно з всієї цієї ситуації, складається враження, що мого сина просто використовують.

От підкажіть, то у мене невістка така жадібна чи мудра? 

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: