Мої батьки провчили чоловіка за те, що він такі лінувався дачу допомагати будувати. А Назар таке шоу влаштував, крики, скандали – ну просто актор! Стільки бруду на мою родину вилив, що аж гидко було слухати

Ще восени мої батьки привели дачу за містом до ладу. Їхати з квартири до будиночка недалеко, десь 15-20 хвилин. Батьки поставили нову покрівлю, поставили гарний, кований паркан з міцними дверима. Купили нові крісла, лавочки, диванчики та деякі меблі додому. Там тільки 1 кухонька та 2 маленькі кімнатки, але місця достатньо.

Однак, тато сам не міг робити ремонт, там багато важкого треба було носити та підіймати. Тому ми з братом старалися йому допомагати. Я тоді просила ще свого чоловіка, Назара, приїздити на дачу. Хоча б поставити бруківку на дворі чи вивезти старі меблі на звалище.

– Ну воно мені треба? Це ж дача батьків, вони там будуть жити, а не я.

– Хоча б допомогти, ти їх зять, а не чужа людина.

– Ага, знайшли собі безкоштовного раба, який буде весь брухт тягати. Ні, я в дурні не наймався.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

І от за 2 місяці роботи мій Назар жодного разу не приїздив на дачу. Навіть забирати мене не хотів, тому їхала додому на маршрутці або ж таксі викликала.

Так, як на дворі потеплішало, вже нема таких лютих морозів, то батьки почали їздити на дачу. То кумів запрошували, друзів кликали.

І 14 лютого, на день закоханих, запросили мене з братом, його жінкою та дітками на дачу, посмажити шашлики. Про Назара ні слова не казали. І я розуміла, чому вони не кликали його. Все-таки, він нічим не допомагав, тому і не буде сидіти за одним столом.

Діти дуже гарно відпочили, гралися на дворі, тато з братом приготували дуже смачний шашлик. А я, мама та невістка Жанна поралися на кухні, робили якісь закуски, салатики та діставали домашню консервацію. Потім тато ще дістав свою гітару та грав пісні.

Пошепки

О 7 вечора до мене подзвонив чоловік:

– А ти де? І діти?

– На дачі, батьки запросили повечеряти шашликами.

– То я прийшов з роботи втомлений та голодний, а ти ось так на дачі розважаєшся?

– Треба було тут працювати, аби потім відпочивати.

Я навіть принципово не взяла салати та м’яса додому. А чоловік так образився на мене та батьків, ну просто мала дитина. Почав нарікати, що тоді його всі хотіли використати, як якогось раба, а він і так має багато болячок зі спиною. Я стільки нотацій від цього “оратора” почула, що вже було смішно.

І тепер зі мною принципово не говорить, каже, що я зрадниця. Але хіба це нормальна поведінка? От йому не було соромно перед моїми батьками тоді, коли всі потребували його допомоги? Дорослий чоловік-бугай, сильний, але не хотів ремонт до ладу привести. І це не чужі люди, а мої рідні батьки! 

Мені якось все одно на Назара, хай хоч від образи лусне. Треба було раніше думати. 

Анна-Марія, Житомир.

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector