Мої найкращі 4 ранкові процедури. Тепер у мене гарна шкіра, красива фігура і здоровий організм

У кожної жінки є свої ранкові процедури. Це філіжанка кави, заняття спортом чи… просто сон. 

Однак, всі ми хочемо залишатися молодими та красивими. Звісно, це можна зробити за допомогою хірургії.

Але я знаю кращий та дешевий метод. Повірте, ви точно будете задоволені таким швидким результатом. Просто візьміть за звичку робити ці 4 речі зранку після пробудження. 

Склянка гарячої води:

Важливо відновлювати питний баланс після сну. Нагрійте некип’ячену фільтровану воду до гарячого стану. Слідкуйте, щоби не закипіла. Налийте повну склянку і додайте скибочку лимона або просто видавіть трохи лимонного соку. Пийте невеликими ковтками за 20 хвилин до їжі.

Вода внормовує систему травлення та готує організм до сніданку.Також вона покращує обмін речовин, сприяє схуднення та очищує печінку.У лимонному соці міститься багато мікроелементів (кальцій, фосфор, натрій, калій, магній, залізо), а також вітамінів групи B і С.

Полоскати рот перекисом водню:

Після сніданку прополоскайте рот розчином води з перекисом водню. Змішайте 5-7 крапель 3% розчину перекису з 50 мг чистої некип’яченої води.

Пошепки

Це відмінна профілактика карієсу, зубних хвороб та хвороб ясен.Після першого полоскання зникає неприємний запах із рота.Можете помітити, що ваші зуби стали на відтінок світлішими.

Ложка меду до сніданку: 

За десять хвилин до сніданку з’їжте чайну ложку меду та запийте водою. Мед має бути натуральний та свіжий, не магазинний з харчовими добавками! Мед – це джерело вітамінів та мікроелементів. У ньому міститься велика кількість фруктози та глюкози, які дають організму енергію, сприяють покращенню мозкової діяльності та підвищенню працездатності.Цей засіб має антиоксидантні властивості, допомагає організму протистояти старінню.

Чистити язик:

Всі ми чистимо зуби вранці, але потрібно обов’язково пам’ятати про гігієну язика. Про важливість цієї процедури люди знали ще за давніх часів. Адже щоденний догляд за ротовою порожниною наполегливо рекомендував перський лікар Авіценна. Можна робити це зубною щіткою, а можна спеціальним скребком.

По-перше, ми позбуваємося бактерій, які можуть потрапити в шлунок і викликати різноманітні інфекції. По-друге, там живуть бактерії, які викликають неприємний запаху з рота, а також захворювань ротової порожнини.

Увага! Будь-яка інформація щодо здоров’я та лікування, має лише ознайомлювальний характер! Перед тим, як використовувати будь-який засіб для лікування, обов’язково потрібно звертатися за консультацією до лікаря або до лікувального закладу!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector