Мої свекри купили зовиці квартиру в елітному районі Львова. А онукам просто подарували по шоколадці та 100 гривень дали

У мене складається враження, що свекри нас з чоловіком взагалі не люблять. Та що там нас… Вони навіть до онуків холодно ставляться. 

Ну ще на початку я щиро сподівалася, що мені вдасться з ними якось налагодити стосунки. Навмисне називала їх “тато” і “мама”, на свята приносила дорогі подарунки, радилася. І хоча я досить смачно готую і за освітою кондитер, але часто просила у свекрухи якісь родинні рецепти пляцків. 

Однак, всі мої спроби пішли котові під одне місце. Навіть коли народилися наші дівчатка, то свекри подарували по 250 гривень та шоколадку. 

Але, розумієте, я не чула жодних поганих слів про себе. Часто подруги скаржилися, що свекрухи їх ображають, знущаються. Одна навіть розлучилася через це з чоловіком. А пані Олена на мене ніяк не реагувала. От що не зроблю – у неї нуль реакції. Та знаєте, могла б мене лаяти, я б тоді мала причину пояснити таке погане ставлення до себе. 

Часто з дівчатками мені допомагала бабуся або моя мама. Хоча вони живуть аж в Івано-Франківській області і відстань чимала. А свекруха буквально через 5 зупинок мешкала, але жодного разу не приходило у гості. А якщо я телефонувала та просила про допомогу, то вона вигадувалпа різні причини. То голова болить, то спина ниє, то серце коле. Ага, повірю, що у 42-річної жінки здоров’я, як у літньої бабусі. 

Мій свекор працює в Німеччині на будівництві. І не якимось там штукатуром, а керівником цеху. Він дуже добре знає мову, тому його одразу взяли на таку хорошу посаду. І за 10 років заробив дуже багато грошей. 

Свекри побудували собі будинок у Сокільниках. І це просто палац, у мене інших слів нема. Три поверхи, модний дизайн інтер’єру. У садку стоїть джакузі, лежаки та зона барбекю. Всю техніку свекор привіз з Німеччини. Я її знайшла в інтернеті та аж вжахнулася. Одна кавова машинка коштує 30 тисяч гривень!

Крім цього, свекри дуже балують молодшу доньку Злату. Як тільки вона закінчила автошколу (точніше, купила права), то батьки подарували їй новесенький Мерседес з салону. Злата не дуже мудра дівчинка. Навчається на контракті, губи накачала, зробила нарощення вій та волосся. Вся її компанія – це золота молодь, яка міряється батьківськими грішми. Цього літа вона двічі побувала закордоном, у Варшаві та в Єгипті.

От для розваг Злати нікого та ніколи не шкода. А як купити онукам кіндер чи іграшку – то вже все, каса зачиняється. 

І тиждень тому свекруха запросила нас у гості. Тоді в Злати були іменини. Ми купили їй букет квітів та велику упаковку солодощів. А діти намалювали її портрет. Тільки Злата награно посміхнулася, закотила очі та поставила подарунки на стіл. До кінця вечора вона не підходила до них. 

Пошепки

Сіли до столу і свекруха оголошує тост:

– Донечко, ми тебе з татом так любимо. Шкода, що він не міг приїхати. Ну сама розумієш, що його би не випустили потім закордон. І він передав тобі невеликий подарунок.

Пані Олена дала невелику коробку, а всередині були ключі від квартири:

– Вітаю, тебе у тебе є своя домівка. Через рік закінчать будівництво і можеш переїхати. Не переживай, з ремонтом ми тобі допоможемо.

І це дуже дорогий ЖК у Львові. Там квадратний метр коштує тисячу доларів. Хоча для свекрів то дрібниці, а не гроші. 

Мій чоловік одразу підвівся з-за столу та попрощався. Я зрозуміла, що його такий подарунок дуже образив і він хотів якомога швидше поїхати геть. 

Знаєте, я не дуже серджуся на свекрів. Просто не розумію, чому вони роблять таку велику різницю між сином та донькою. Ну рано чи пізно вони стануть немічними, хворітимуть. Я впевнена, що Злата не захоче доглядати за батьками і вони звернуться до нас за допомогою. Але чи після такого ми їх приймемо у родину? Думаю, що ні. 

Справа не у грошах, а в любові та турботі. Добре, що мої батьки не такі черстві люди, як свекри.

На Вашу думку, чому батьки не люблять сина так само, як доньку? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector