Мої топ-7 помічників у боротьбі з жирними плямами. Після них одяг виглядає, наче щойно куплений!

Жирні плями – це одвічна проблема. От нема на світі господині, яку б не дратувала ця проблема. І де вони взагалі беруться? 

Однак, ще гірше – це відмити їх з одягу чи зі скатертини. Я стільки засобів перепробувала, але нічого не допомогло. Витратила багато грошей на дорогу хімію, продавці радили щоразу якісь диво-порошки, але обіцяного ефекту взагалі не було. 

На допомогу прийшла свекруха. Вона сказала, що звичайні засоби набагато краще справляються з жирними плямами. 

Засіб для миття посуду і сода. Розмішати інгредієнти 1:1 та ретельно нанесіть на пляму, обережно втирайте. Залиште на 10-15 хвилин, а потім вручну виперіть у гарячій воді. 

Сіль. Це старий, але дуже дієвий засіб. Однак, сіль прибирає тільки свіжі плями. Зі старими вона не зможе так ефективно впоратися. 

Крохмаль і молоко. 50 мл молока змішайте з 4 ст. л. крохмалю, обережно втирайте суміш у тканину. Залиште все на ніч, а зранку виперіть вручну ганчіркою під холодною водою.

Пошепки

Господарське мило. Змочіть те місце, де є пляма та гарно замилюйте її милом. Залишіть тканину на 12 годин вночі, а потім випрати порошком у пральній машинці. 

Кока-кола. Дивно, але цей напій чудово виводить жирні плями. Але використовуйте тільки на темних тканинах. Замочіть пляму на 12 годин та потім промийте під водою або ж у пральній машинці. 

Гліцерин. Він ефективно видаляє навіть застарілі плями, які вже в’їлися в тканину. Налийте декілька капель на пляму та потримайте декілька хвилин. Після того промийте у воді. 

Сіль і сода. Закип’ятіть 100 мл води, розчиніть 1 ст. л. соди та 1 ст. л. солі. Можна як і напшикати воду на пляму, так і замочити тканину в каструлі (якщо пляма велика). Залиште все на годину та потім просто виперіть у пральній машинці.

А які методи знаєте Ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector