Мою Настю було не впізнати. Вона так змінилася. А тоді я не витримав і поліз в її телефон. Все стало ясно

Ми Настею одружились зовсім молодими. Закохалися й не думали, яке сімейне життя таке не просте. Та мало не відразу почались проблеми. Грошей бракувало, жили ми з батьками, постійно сварилися. Кілька разів думали розлучитися, та згодом переїхали в окрему квартиру і наче стало краще. 

А потім дружина завагітніла. У нас народилась донька, котра змінила усе. Ми були найщасливішими батьками. Настя покинула роботу і присвятила себе сім’ї. Я повертався додому, знаючи, що все буде добре. В оселі завжди було прибрано, пахло домашньою випічкою. Виявилось, моя обраниця – чудова господиня.

Так минуло три роки, а потім Настя заявила:

 – Я хочу повернутися на роботу.

 – Нащо? Все так чудово!

 – В тебе чудово, а я вже на стіни готова лізти. Я деградую, на вигляд, наче тітка стара.

 – Але як ти собі це уявляєш? Донька часто хворіє, тебе ж не відпускатиму. Зажди ще рік.

Я вмовив її, пояснив, чому це погано. Та відчував, Настя ображається. Але хіба ж я зміг би втратити те чудове життя, яке мав? Так минуло ще три роки. Згодом донька пішла до школи. А потім я почав помічати, що дружина змінилася. Вона схудла, перефарбувала волосся, завжди мала накладні вії та манікюр.

Тоді я якось розповів це другу. А він без сумнівів підсумував:

 – У неї хтось є. 100%. Роки тобі наставляє.

 – Та як? Коли?

 – Мала в школі, а вона на побачення ходить.

Я вирішив перевірити кохану. Зранку відпросився з роботи та поїхав додому. Насті не було. Я зателефонував їй, вона довго не відповідала, а тоді нарешті підняла:

 – Любий, я зайнята, – прошепотіла дружина і відразу ж вимкнулася.

Я лютував. На вечір влаштував допит:

 – Де ти була?

 – Ходила на манікюр.

 – А чого говорити не могла?

Пошепки

 – Не зручно. Нащо ти випитуєш.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Коли дружина пішла купатися, я дістав її телефон. Те, що я побачив – мене вразило. Там було безліч повідомлень, їй писали якісь чоловіки та домовлялись про час. Наче вони клієнти. Я жахнувся.

Настя вийшла і я спитав.

 – Нащо ти це робиш? Я ж гарно заробляю!

 – Ти про що?

 – Це не робота, а розпуста, а якщо донька дізнається?

 – Що ти верзеш?

 – Я бачив повідомлення твоїх клієнтів. 

 – Послухай, давно хотіла зізнатися. Я працюю – і не збираюсь соромитись. Так ця робота можливо не така, про яку я мріяла. Але платять гарно.

 – Ти що? Покинь це негайно. Інакше я з тобою розлучусь.

 – Знала, що ти гніватимешся, але не думала, що так. Робити манікюр чоловікам зовсім не важко, а платять щедро, ще й чайові гарні.

Я вухам  своїм не повірив.

 – Манікюр?

 – Звісно, часом педикюр. Зараз чоловіки також хочуть мати охайний вигляд. От я й закінчила курси. Виходить досить гарно і вдома все встигаю.

Я видихнув з полегшенням. Таке почути не очікував. Звичайно досі гнівався, що дружина приховала цей факт, але все ж. Ми щиро поговорили. І порозумілися. Я визнав, що не мав права забороняти їй працювати.

Як би ви відреагували на таку брехню дружини?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector