Мою родину зруйнував дзвінок молодої дівчини. Я до останнього не могла повірити у почуте

Здавалося, що моє життя – справжня казка. Поруч був коханий чоловік Олег, двоє чудових синочків, Микола та Михайло. Разом ми багато відпочивали, подорожували світом. Стільки приємних спогадів, які зігрівають мені душу. 

Останній місяць чоловік почав затримуватися на роботі. Міг повернутися о 1 ночі або ж взагалі не приходити. Я думала, що це він так для нас старається. Але ні. 

Того ранку до мене зателефонував незнайомий номер. Я без вагань підняла слухавку.

– Доброго дня. Це Олена Василівна? – прозвучав милий голос дівчини. 

– Так. А ви хто?

– Я Аніта. Коханка вашого чоловіка. 

Перша думка – безглуздий розіграш. Але дівчина продовжувала далі говорити:

– Він не виходить на зв’язок цілий тиждень. Не знаєте, де Олег?

Але я досі мовчала…Потім кинула слухавку, побігла у ванну кімнату, зачинила двері та почала голосно кричати. Моя ідеальна родина зруйнувалася в один телефонний дзвінок. Вже почала і себе картати. Можливо, що я недостатньо уваги приділяла чоловікові? Погано готувала, не казала приємних слів? Весь час доглядала за малюками, а про нього забула…

Руки тремтіли, а серце так шалено билося, немов ось-ось вистрибне з грудей. Олег тоді поїхав на важливу конференцію в іншу область. За цей час написав тільки одне повідомлення – він на місці в готелі. Хоча я вже не могла вірити у цю казочку. Пішла на кухню, випила склянку прохолодної води, глибоко вдихнула та набрала вже знайомий номер.

– Чекатиму вас сьогодні ввечері, кафе “Барви”. На 19.00, не спізнюйтеся, – немов скоромовкою відповіла Аніті. 

Я замовила собі чашечку кави. Думала, що хоча б напій поверне мене до тями. І тут я помітила її – красива білявка, мила посмішка та кругленький животик, який випирав з-під плаття. 

– Я просто хотіла малюка, от і все. Ми працювали разом. Повірте, він вас дуже кохає. Це сталося у новорічний корпоратив. Я одразу сказала, що мені не треба грошей чи уваги. Олег інколи телефонував до мене, розпитував за здоров’я, привозив продукти. А потім напросився піти на планове УЗД. Однак, вже третій день не підіймає слухавку. Я почала хвилюватися. А нікого, крім вас, я не знала. Ну, тобто, з його кола спілкування…

І тут я зрозуміла, що не одну мене обманював Олег. Я вирішила зателефонувати до його колеги Петра.

– Хм, дивно, але три дні тому Олег взяв відпустку. Про конференцію ніхто нічого не казав. Тим паче він дуже поспішав та одразу з офісу викликав таксі на вокзал. Я думав, що ви разом з дітками поїхали на відпочинок, – сказав чоловік. 

Я переконалася у своїх здогадках. Олег – справжній негідник та зрадник. Поїхала додому, зібрала всі його речі та виставила за поріг. Навіть спільні фото порвала на дрібні шматочки. 

Відтоді Олег приїжджає до дітей хіба на декілька годин і вони зустрічалися на “нейтральній” території. Він платить аліменти мені та Аніті. Дівчина досі підтримує спілкування з ним, а я не хочу Олега навіть бачити. Він намагався зі мною помиритися, слізно благав не подавати заяву на розлучення. 

До речі, Аніта нещодавно народила донечку, Ілону. Вона дуже схожа на Олега – оченятка, губи, посмішка. 

Але одного не можу зрозуміти досі – хіба Олегові було так погано поруч зі мною та малюками, що вирішив знайти собі розвагу на стороні? 

А ви б дали другий шанс Олегові? На вашу думку, чоловік заслуговує на прощення? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector