– Може він у тебе альфонс? Гроші витягне та й до іншої побіжить, – злякала мене подруга своїми здогадками

Сьогодні мені стало страшно, що все моє життя котиться коту під хвіст.

Мені трохи за 40, знаю, що жінка я не молода і перебирати чоловіками вже не варто. Тож коли Вадим звернув на мене увагу – була на сьомому небі від щастя.

Познайомились ми в магазині, коли в нього не спрацювала картка і покупки оплатити не вдалось. Сума була не дуже й велика, тому я запропонувала скористатись моїми грошима. Він довго відмовлявся, але таки погодився. Взяв номер телефону, щоб мати змогу ці гроші повернути… Словом, так і закрутився наш роман.

У Вадима був власний бізнес. Коли почалась війна, справу всього його життя зруйнували і тепер він лишився ні з чим. Мені стало його так шкода! Видно ж було, що людина він хороша. Аби допомогти йому заощадити хоча б із житлом, я запропонувала переїхати до мене. Таки удвох орендувати квартиру дешевше, ніж одному.

Щоб на роботу мого коханого взяли, ми і гардероб йому оновили, і в спортзал записали. Так радісно було на душі, що от і я діждала свого щастя!Та от тільки час ішов, а Вадим і досі сидів на дивані, жаліючись на життя і поїдаючи домашні пельмені. Моїх грошей на двох нас ледь вистачало, а чоловік все нарікав, що роботу знайти не може нормальну, а за копійки працювати не буде.

Пошепки

Рік я все це терпіла, а потім задумалась: а який же в нього був бізнес? І чого він ніколи про нього нічого не розповідав? І який же з нього бізнесмен, якщо він роботи боїться та грошима перебирає?

Коли я про це запитую, він починає на мене кричати і йде з дому. Доводиться вибачатись, щоб повернуся назад хоча б ночувати…

Подруги кажуть, що Вадим з мене просто гроші витягує, як альфонси ці… А я в це вірити не хочу. Я була такою щасливою, то може мені і далі такою залишатись?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Як думаєте, Вадиму треба лише гроші?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector