Можеш викидати ті голубці, я їх без сметани не їстиму! – Пів дня я провозилася на кухні, та сюрприз не вдався

Я завжди мріяла про ідеальні стосунки з чоловіком. Хоча приклад з дитинства бачила не найкращий. Мій тато був досить жорстоким, життя з ним казкою назвати важко. Щодня він влаштовував скандали. Ніколи й слова вдячності не сказав.

Хоча мама зі шкіри лізла, аби догодити. Прокидалась о 5 ранку і готувала, перше, друге й компот, все, наче з ресторану. Ненька вчила мене всього, але й наполягала:

 – Доню, шукай собі доброго чоловіка. Нехай не красень буде, не багатий, головне, щоб добрий!

Звичайно, я не послухала. Андрій був найгарнішим з тих, кого я знала. Всі довкола казали, що ми чудова пара. І це мені подобалось. Весілля зіграли велике, гарне. Нам пощастило, адже жити мали де, від бабусі мені дісталася однокімнатна квартира.

Та вже з перших днів я зрозуміла, Андрій зовсім не проста людина. Він відразу чітко сказав:

 – Коли я прокидаюсь, ти вже маєш мати гарний вигляд. Я не хочу бачити тебе заспаною і нечесаною. 

Я, так само як моя мама, щодня  прокидалась вдосвіта. Чепурилась і починала готувати, аби завжди в хаті було свіженьке і смачне. Але Андрій однаково знаходив в усьому недоліки. Я завжди почувалась недостатньо гарною і вправною для нього.

 – Дивись, я ж добре заробляю, в тебе все є. Чому й ти не хочеш постаратися для мене?

Минуло два роки нашого шлюбу і я зрозуміла, що зовсім нещаслива. Я з жахом думала, що з цією людиною доведеться доживати віку. І все це я терплю у власній квартирі. Тієї миті я негайно пішла до чоловіка і повідомила:

 – Я подаю на розлучення.

 – Чого раптом.

 – Я не хочу так жити. 

Пошепки

Він благав пробачити. Обіцяв, що зміниться, дарував квіти. Та я знала, що нічого доброго вже не буде. Ми розійшлися.

Словами не передати, як добре мені було самій. Нарешті я відчула, що щаслива. Вірила, що можу мати нормальне життя. Та раптом я зустріла Максима. Він здавався дуже добрим і щирим. Далеко не красень, але дуже приємний. Ми почали зустрічатися. з ним мені завжди було весело та затишно. 

Я дуже мріяла про дітей. Все ж вже 28 років. Того й погодилась вийти за Макса. Жити з ним було легко, наче з близьким другом. Він сприймав мене такою, як я є. 

Одного разу я вирішила зробити коханому сюрприз. Приготувала його улюблені голубці. Пів дня стояла за плитою. Все вийшло чудово. Коли Макс прийшов вечеря вже була на столі. Він так зрадів, побачивши страву. І тут я зрозуміла, що забула придбати сметану.

 – О, Господи! Я сметану забула!

 – То можеш викидати ті голубці, без сметани не їстиму!

Я стояла, як вкопана й не знала, що сказати. 

 – Вже біжу в магазин! Зачекай 10 хвилин.

І тут мій чоловік вибухнув… сміхом.

 – Ти що? Який магазин? Нащо мені та сметана?

Він міцно обійняв мене. Сльози виступили на очах. Я розуміла, наскільки травмована попередніми стосунками. Але щаслива, що змогла все змінити у своєму житті.

Як гадаєте, якою має бути дружина? Чи мусить вона догоджати чоловікові?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector