Можете гарувати скільки завгодно – багатими однаково не будете. А знаєте чому?

В сучасному світі нам здається, що за гроші можна придбати абсолютно все. Ви скажете, що здоров’я не купиш? Але й це не зовсім так. Адже цілком можна придбати якісні ліки, оплатити операцію чи перебування в гарній лікарні.

Гроші й справді вирішують багато проблем. Тому усі й пнуться зі шкіри, аби заробити. Але ви ж помічали, що часом трапляються такі, що гарують не покладаючи рук, а розбагатіти не можуть. Про них кажуть – на роду не написано.

Натомість трапляються й інші, що зовсім зусиль не докладають, а гроші наче з неба падають. Таланить і все. Чому ж так? Насправді всесвіт полюбляє рівновагу. Одному дає багатство духовними скарбами. Іншому – матеріальними.

Ви помічали, як гроші псують людей? Можливо тому тим працьовитим і не вдається заробити? Небеса оберігають їх від цього трунку.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше статей з психології за посиланням – https://t.me/+On4TH8CvEjplMjA6

Та річ не лише в цьому. Є люди, які виконують свою роботу хай би що було. Для них важливішим залишається якість і процес, а не оплата. Саме вони здатні творити справжні шедеври. Та є й інші, для яких цінні лише заробітки. Це егоїстичні споживачі, котрі не дбають про добробут інших.

Пошепки

Та не варто засмучуватись. Щастя ж і справді не в грошах. Подивіться довкола. Чи багато ви знаєте людей, які водночас багаті й щасливі? Зовсім ні. Ми мало не щодня чуємо, що відомі й заможні люди страждають від депресії, часом навіть не хочуть жити.

Це є найбільшим доказом, що фінанси – не головне. Щастя слід шукати в собі. У своїй спроможності радіти, тому, що є. Це мить, яка дарує радість, надихає. І байдуже, в що ти вдягнений і на якій автівці їдеш. Це лишень атрибут. Справжнє щастя значно глибше.

Ті, для кого головним є духовне – отримують безсмертя. Вони створюють надзвичайні речі – витвори мистецтва, музичні композиції, літературу. Ці генії завжди на межі бідності.

Тож не варто бігти за статками. Живіть сьогодні й не страждайте через нестачу коштів. Ви точно маєте щось більш вартісне!

А як ви гадаєте, в чому багатство?

Більше цікавих та корисних статей з психології шукайте тут – https://t.me/+ip4OLY7feqc1OTQy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector