– Можливо, що у дитини просто інший батько – косо глянула на мене медсестра, коли оглядала мого сина

Завжди говорила подругам одне й те саме – ніколи та нізащо не буду зустрічатися з іноземцем, а тим паче виходити за нього заміж. Вони мене постійно переконували, мовляв, це дуже вигідно та перспективно. У них інший менталітет та й загалом жити закордоном – це просто рай. 

Однак, у долі на мене були інші плани. У 40 років я вийшла заміж за Алекса. Звісно, що я його дуже сильно кохала, але не почувалася комфортно у чужій країні. Тут все інше! Сумувала за рідним містом, де я виросла, за батьками та друзями. Колись я могла приїздити раз у місяць додому, але потім завагітніла і не могла більше ось так подорожувати. 

Моя мама колись була проти мого шлюбу з Алексом, але я її не послухала. Правда, вона від радості аж заплакала, коли дізналася, що скоро стане бабусею.

– Яка у тебе група крові? Треба завтра лікареві сказати. Це для документів. – одного разу запитую у чоловіка. 

– У мене позитивна, група “А”. 

Добре, що у мене така сама. Отож, дитинка народиться здоровою. Знаю, що у моєї знайомої з чоловіком були різні групи і малюк через це часто хворів. Звісно, що всі лікарі переконували зробити мені операцію, адже народжувати природнім шляхом у такому віці дуже небезпечно. 

Коли я взяла малюка на руки, то ледь не зомліла. Його шкіра була жовтуватого відтінку. Невже він захворів? Миттю покликала чергового лікаря.

– Можливо, що у дитини просто інший батько – косо глянула на мене медсестра, коли оглядала мого сина. 

Що це за нахабна поведінка? Однак, не хотіла з нею скандалити, адже я хвилювалася за сина. Можливо, що у нього жовтуха? Одне я знала точно – це наш рідний син, я не зраджувала Алексу. А якщо просто лікарі щось наплутали та сказали Алексу не ту групу крові?

Одного дня до мене зателефонувала подруга дитинства та привітала з народження синочка. Я згадала, що у неї син працює у пологовому будинку. 

– Послухай, чи не могла б ти запитати у свого сина дещо? В Америці така сама класифікація групи крові, як і в нас? 

– Зараз. Сину, ти чув? Каже, що всюди однакова. На слухавку, поясни все сам. 

Тоді я почала говорити з її сином.

– Доброго дня. Дивіться, всюди класифікація йде за стандартом, що О – це перша група крові, А – друга, В – третя. А вам навіщо? 

– Почекай. А хіба А – це не перша група крові? Типу перша буква в алфавіті і так далі. 

– Ні, це помилка всіх недосвідчених медиків. Про таку плутанину часто навіть жартують у медичних університетах. – розсміявся хлопець.

Ось така весела історія тоді вийшла. Звісно, що всі звинувачення у тому, що я невірна дружина, було знято. А малюк швидко одужав від жовтухи. Тепер ми всі вдома. У вільний від материнства час я інколи перечитую медичні форуми – раптом знайду ще якусь цікаву інформацію? 

А які у вас траплялися кумедні випадки?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector