“Можна бути старим в 30 і молодим в 60!” – Так вважав Йозеф Пілатес, який розробив унікальні вправи

Мабуть, кожен чув про пілатес. Це надзвичайно популярний сьогодні комплекс фізичних вправ. Чимало медиків і реабілітологів стверджують, що саме пілатес найкраще і без шкоди підтримує здоров’я тіла. 

Сама назва “пілатес” з’явилась не просто так. Це прізвище людини, котра багато років працювала над створенням комплексу фізичних навантажень.

Йозеф Пілатес вважав, що самопочуття людини залежить зовсім не від віку. Адже можна почуватись старим в 30 і досить молодим в 60. Та до цього висновку він прийшов не відразу.

Йозеф Пілатес народився в Німеччині в сім’ї грека і німкені. Вони були дуже бідні, а потім ще й виявилось, що їхній маленький син важко хворий. Лікарі діагностували рахіт і ревматизм, а згодом ще й астму. Через це він повільно розвивався, мав кволий вигляд. А коли пішов до школи інші діти цькували хлопчика.

Та батьки Йозефа вирішили виховувати сина бійцем.

“Кожна людина – господар своєї долі. Ти можеш й далі увесь час скаржитися на життя, або ж йди й щось роби із цим!” – стверджували вони.

Ці слова надихнули хлопчика. І лишень за кілька років він, наче скульптор, зліпив зі свого слабкого тіла ідеальну атлетичну статуру. Пілатес захоплювався різними видами спорту. Відвідував плавання, бокс, гімнастику і навіть дайвінг.

Коли закінчилась війна Йозеф вирішив покинути Німеччину і переїхати в США. Йому вдалося відкрити власну спортивну студію на базі Нью-Йоркського балетного центру.

Відтоді він став Джозефом, улюбленим тренером акторів, танцівників та відомих спортсменів. Він розробив власну систему вправ, яка надзвичайно популярна вже багато років. Основне в його системі – правильне дихання та якісне виконання вправ.

Вправи допомагають зміцнити суглоби та м’язовий каркас довкола хребта. 

Пошепки

Пілатес – унікальна гімнастика, яка підходить людям будь-якого віку, хворим та особам на реабілітації. Це чудовий варіант для тих, хто веде малорухомий спосіб життя. Головне – регулярно займатися.

“Ніхто не має перейматися вашими досягненнями більше, аніж ви самі” – казав Пілатес.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше статей з психології за посиланням – https://t.me/+On4TH8CvEjplMjA6

Вправи Пілатеса допомагають зміцнити організм, навчитися керувати власним тілом, розвинути пластичність. Всього десять занять допоможуть значно покращити загальний стан організму. А після 20-ти результат очевидний. Стає кращою постава, загальний вигляд, хода. А після 30 занять людина отримує зовсім нове тіло. Покращується кровообіг та координація, вправи знімають напругу з хребців, шиї, плечей.

“Усі вправи слід виконувати повільно і дуже обережно, аби уникнути стресу для легенів та серця – запевняв розробник. – Це природні рухи з акцентом на присутність.”

Як результат – людина отримує гарне тіло, впевненість в собі та чудове самопочуття. Пілатес здатен змінити життя.

За словами Йозефа Пілатеса, усі ми виходимо на пенсію надто рано та помираємо зовсім молоді. 70 років – це насправді розквіт людини, а старість може цілком настати й в сто років. Він прожив до 87 років і до останнього дня продовжував тренувати інших.

“Здоров’я – це основна складова щастя людини!” – стверджував Пілатес і безперечно мав рацію.

А ви полюбляєте спорт? Яким видом займаєтесь? Пробували пілатес?

Більше цікавих та корисних статей з психології шукайте тут – https://t.me/+ip4OLY7feqc1OTQy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector