Мучать болі в суглобах? Не знаєте, як впоратися? Спробуйте цей домашній рецепт – все пройде одразу!

Болі в суглобах — це справжнє пекло!

Ця проблема виникає в багатьох людей, особливо у тих, в кого сидяча робота, малорухливий спосіб життя. Болі також можуть виникати з інших причин: розвиток хвороб, неправильного раціону, дефіциту вітамінів.

Біль сковує рухи та обмежує наші дії. Хоча це переважно є проблемою людей похилого віку, однак все частіше молоді люди страждають від такого дискомфорту.

Моя матір також страждала від цієї проблеми, а допоміг їй рецепт народної медицини. Вже після декількох разів застосовання наступило полегшення.

Ось як приготувати настоянку:

Для цього вам знадобиться проросла картопля. Потрібно обірвати білі паростки з картоплі, промити їх та помістити в банку.

Потім в посудину налити ще горілку хорошої якості так, щоб паростки були повністю занурені в рідину.  Помістити банку в темне місце та настоювати там 14 днів при кімнатній температурі. 

Коли засіб буде готовий, потрібно змочити вату в настоянці та натерти нею уражені ділянки. Зверху прикласти вовняну тканину й залишити компрес на ніч, або ж хоча б на дві години. 

Мама нарешті змогла нормально спати після першого тижня лікування, гострий біль просто зник. Тепер вона ходить без палички, а я ділюся рецептом з усіма. Перед використанням проконсультуйтеся з лікарем!

Вам була корисною ця інформація?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: