Мучить безсоння? Пояснюємо, як обійтися без пігулок та зберегти своє здоров’я

Нам відомом, скільки організм може прожити без води та їжі. А ось який проміжок часу йому відведений за умов дефіциту сну?

Насправді людина може прожити без відпочинку трохи більше, ніж 7 днів. Але проблем із самопочуттям вам не уникнути. Вони дадуть про себе знати вже на 4 день.

Тож сон можна вважати однією з умов нормального самопочуття та функціонування в соціумі.

І ми б з радістю ніжилися в ліжку хоч цілий день, якби не справи, робота, навчання або ж безсоння. 

Так, буває, що заснути не виходить взагалі. Тож саме цієї миті стає актуальним питання: як швидко заснути ?

Зараз для цього існує чимало пігулок, але медикаменти не завжди добре впливають на організм. Як мінімум, вони можуть викликати звикання і без необхідної дози снодійного самотужки заснути ви вже не зможете. 

Тож, якщо є можливість уникнути прийому медикаментів, то варто цим скористатися. 

Зі мною поділилася цим лайфхаком моя сусідка. Колись вона працювала в лікарні у нічні зміни. З роками організм звик до відкорегованого режиму і зараз повернутися до звичного ритму життя важко. 

Знайома категорично проти снодійного. Каже, що є методи куди корисніші, ніж таблетки.

Тож ось її порада!

Говоритимемо навіть не про спосіб із підрахунком овець чи іншої живності. Адже інколи такі підрахунки мають навіть цілком протилежний ефект.

Пошепки

Тому покрокова інструкція від моєї подруги:

1. Підготуйтеся до сну. Зручно сядьте на край ліжка. Кілька разів глибоко вдихніть та видихніть. Дозвольте серцебиттю нормалізуватися.

2. Заплющіть очі. 

3. Починайте повільно крутити головою так, ніби не погоджуєтеся з кимось. Повертай голову повільно з боку на бік. Зробіть 50-60 повторень.

Ви відчуєте легке запаморочення. Не панікуйте. Та і має бути. Вина всьому різкий приплив крові до голови. Разом із тим маємо інтенсивне надходження кисню до мозку.

Коли відчуєте це, можете лягати на ліжко та пробувати заснути. Сон прийде значно швидше, ніж зазвичай. Це відбувається за аналогією з заколисуванням дитини. Тільки в цьому випадку ви заколисуєте себе самотужки.

 

Отож, якщо вас також мучить безсоння, рекомендую і вам взяти до уваги цей цікавий спосіб. Він не нашкодить вашому здоров’ю і точно не викличе звикання як пігулки. 

Стаття містить інформаційний та ознайомлювальний характер і не може замінювати методи традиційної медицини та косметології. Цей матеріал не має науково доведеної лікувальної дії. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з питань, що належать до стану вашого здоров’я.

А вас мучить безсоння?

Діліться враженнями від наших порад

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector