Мудра притча про те, що вороги можуть принести користь

Вороги є кожної людини. Якщо ви досягли певних висот, то у вашому житті обов’язково з’являться заздрісники. Можливо, ця заздрість буде підсвідомою, але вона буде і в глибині душі, навіть хороші друзі можуть бажати вам нещастя.

Ця коротка, але дуже мудра притча розповість про те, що навіть вороги можуть принести нам користь.

Притча про ворогів

Колись, існувала така держава, в якій дуже цінувалася вища сила: кожному підсудному надавалася можливість врятуватись. Йому пропонувати витягнути із мішечка один листок. Всього їх було два: на першому написано смерть, на іншому – життя. Якщо він витягував “смерть” – його страчували, а якщо “життя” – відпускали. Таким чином, у людини завжди є надія на порятунок.

Сталося так, що один чоловік вирішив започаткувати свою справу і в нього це вийшло. Бізнес почав процвітати і про нього дізналися навіть у сусідніх селах. Та такий успіх викликав і багато заздрощів зі сторони інших. Саме тому, вони рішили підставити чоловіка, внаслідок чого його арештували і повинні були стратити.

Вони чудово знали про те, що у чоловіка буде можливість врятуватись, тому вирішили замінити папірчик з надписом “Життя” на “Смерть”. Вони були щасливі від того, що вдалося провернути таку розумну справу. Але у чоловіка були й хороші друзі, які дізналися про цей підлий вчинок.

Друзі вирішили сказати про це чоловікові, а також суддям. Але коли підсудний почув про те, що зробили його вороги, він став неймовірно щасливим. Друзі не розуміли його захвату, але він вмовив їх мовчати і запевнив у тому, що тепер все буде добре. Не дивлячись на всю божевільність ситуації, вони вирішили зробити все так, як він сказав.

Ось настав день. Мужчині піднесли мішечок, він дістав папірчик і навіть не дивлячись на нього, просто з’їв. Щоб перевірити що він витягнув, судді вирішили подивитися на той, що лишився. А там було написано “Смерть”. Саме тому, вони вирішили помилувати чоловіка.

Ось так вороги врятувати його життя!

Ви повинні пам’ятати, що вороги з’являються лише у успішних людей, але ніколи не опускайтесь до їх рівня. Не витрачайте свою енергію на безглузді сварки. Сфокусуйтеся на своєму житті і йдіть тільки вперед!

А як ви боретеся з ворогами? І чи боретеся?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector