Мудра жінка йде, коли розуміє, що її кохання невзаємне

Якщо вона розуміє, що її почуття невзаємні, вона одразу іде…

Її кохання настільки велике, що вона приймає тебе таким, як ти є, вона любить як твої недоліки, так і достоїнства, вона готова заради тебе на все. Вона знає, що ти неідеальний, але це не заважає їй продовжувати кохати і не звертати увагу на недосконалості.

Вона – твоя надійна опора, твоя підтримка, поруч з нею ти розумієш, що вона ніколи не завдасть тобі болю, адже робить все, щоб ти відчував себе щасливими та коханим. І все, що вона хоче у відповідь – це кохання.

Така жінка любить говорити з тобою про майбутнє і будує плани, у яких тобі надається визначне місце. Вона думає, що проживе з тобою щасливе та цікаве життя, адже ти її Всесвіт і її сім’я. 

Вона завжди говорила тобі, що ти у неї найкращий, і щодня доводила тобі це своїми словами, вчинками. Вона намагалася зробити кожну твою хвилину кращою, навіть в найпохмуріші дні вона додавала яскраві барви.

Вона належить тобі, адже подарувала тобі не лише тіло, а й душу.

Вона докладала всі зусилля для того, щоб зробити тебе щасливими. Її пріоритетом стали ваші стосунки, благополуччя тоді, коли ти все це сприймав, як належне. Ті не робив їй ні кроку назустріч, не допомагав, а просто звик до постійної турботи і навіть не допускав думки, що вона може колись піти. 

Її почуття і емоції були для тебе занадто інтенсивними. І все, що зміг зробити – вважав за краще не звертати на них уваги. Просто забув про те, що вона (як і будь-яка людина) потребує взаємної любові.

Тебе стало все в ній дратувати, її щирість, ласка, тепло перетворилися на справжню каторгу, адже ти не розумів її почуттів, ти не знав, як це кохати, і просто їй заздрив, адже не здатен на такі високі матерії.

Коли жінка вибирає тебе серед всіх інших, дещо треба знати. Терпіння жінки також має межі. Вона також хочете відчувати любов та повагу.

І рано чи пізно вона піде від тебе, вона зрозуміє, що витратила надто багато часу на того, хто цього навіть не заслуговує, а для тебе це стане цінним уроком. Ти зрозумієш, що кохати в стосунках треба двом. 

Чи згодні ви з думкою автора?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector