Мудра жінка ніколи нічого не доводить. Вона мовчки спостерігає і робить правильні висновки!

Мудру, сильну, впевнену в собі жінку дуже легко розпізнати серед натовпу: вона ніколи не буде з кимось сперечатися, не буде щось комусь доводити. Вона просто не бачить в цьому необхідності, бо розуміє власну значущість. Та й хіба ви бачились десь справжню вишукану леді, яка намагається з кимось змагатися?

Але це не означає, що такі жінки не ведуть боротьбу зовсім. Насправді вона триває щодня. Глибоко всередині, у найтемніших закутках душі.

Та от тільки опонентом у такому двобої є далеко не інша людина. А власні страхи, переживання та проблеми. Мудрі жінки намагаються побороти себе вчорашню, аби вже сьогодні стати кращою версією себе. Вони не оточують себе негативом і не випускають його назовні. Вони контролюють весь світ, бо можуть контролювати себе.

Якщо вас зацікавила ця стаття, читайте більше за посиланням: https://t.me/+On4TH8CvEjplMjA6

Пошепки

Багато хто таких жінок не любить. Для когось вони пихаті, для когось – самовпевнені та зарозумілі. Але для всіх без винятку – дивовижні та магнетичні. За їхніми плечима стільки болю, що вони просто не можуть дозволити собі здатися. В їхніх очах ніколи не видно страху та сумнівів. І навіть найстрашнішу грозу вони зустрічають зі спокійною усмішкою. Бо знають її силу.

Такі жінки ніколи не намагаються зламати когось, аби здаватися кращими. Натомість вони створюють та надихають бачити прекрасне в найгіршому. Вони платять велику ціну, аби приборкати цю мудрість. 

Саме тому розпізнати їх можна серед тисяч інших.

Ще більше цікавих історій читайте за посиланням: https://t.me/+ip4OLY7feqc1OTQy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector