Мудрі заповіді карпатського старця. Він прожив 104 роки, знав таємницю довголіття і щастя

Кажуть, людина, яка живе високо в горах ближча до Бога. Тож не дивно, що саме в Карпатах живуть найбільш обізнані мудреці. Одним з таких багато років був працьовитий Андрій Ворон. Про нього не говорили в новинах, він не виступав з тренінгами. Але був і є справжнім прикладом для багатьох поколінь.

Андрій Ворон був звичайним селянином. Він прожив 104 роки, а помер не від старості, а через нещасний випадок на роботі. Він сповідував власну філософію і мав певні правила, їх і записував багато років.

Одного разу до старця приїхав відомий журналіст і письменник Мирослав Дочинець. Мудрий дід його надзвичайно вразив. Тож у 2010 році за сприяння журналіста вийшла книга “Многії літа. Багатії літа. Заповіді 104-річного Андрія Ворона – як жити довго в щасті й радості”.

Його думки прості, та сенс їх надзвичайно глибокий. Андрій Ворон наполягає, що головне – бачити довкола все живе і радіти тому, дивитися на світ добрими очима з чистим серцем. І лише тоді відкриються знання, яких в книгах не знайти.

Він стверджує, що вода здатна лікувати. І треба шукати нагоди бути поруч із нею, тоді втома піде, а думки будуть чистими.

Варто любити природу і все живе, радіти красі довкола.

Аби жити довго і бути щасливим Андрій Ворон радить:

1. Шукати радість в усьому, що нас оточує.

2. Залишатись людяним, допомагати іншим.

3. Навчитись прощати інших і себе.

4. Визнавати свої помилки, каятись.

Пошепки

5. Радіти життю, частіше посміхатися.

6. Навчитися дихати на повні груди, вільно і глибоко.

7. Спати із насолодою. Скільки того потребує організм.

8. Цінувати друзів, гарні стосунки продовжують життя.

9. Не читати поганих газет і книжок. Вони засмічують розум.

10. Зрозуміти, що гроші – не головне, не залежати від фінансів, але й ставитись до них з повагою.

Андрій Ворон сповідував, що треба бути відкритим до інших. Дивитись людям у вічі. А зранку перше слово має бути Богові.

Щоб зберегти молодість

Мудрець радить жити легко і радіти. Не переїдати, а лягати спати взагалі на голодний шлунок. За стіл не сідати, якщо там немає овочів. Сирі овочі – віник для шлунка. Не вживати смажене, жирне та солодке. Молоко хіба що кисле. Цукор і м’ясо приводять до гниття, тож користі не несуть. Розумний 40-денний здатен творити дива, вилікувати навіть хворого. 

Щодня треба мити тіло. Бажано з відваром з сінної полови. Аби приготувати такий варто залити кілограм полови окропом, настояти і влити у ванну. Можна додати листя горіха і соснові гілки. Така ванна покращить стан шкіри і допоможе очистити легені.

І головне – не варто перейматися земним, адже воно залишиться в землі. Небесне ж дає крила і свободу. Силу варто черпати з природи – і тоді все буде добре!

А ви згідні з Андрієм Вороном?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector