Мудрий чоловік ніколи не скаже жінці фразу “Ти повинна”…

Я все життя займався спортом, а зараз просто підтримую фізичну форму й бігаю щоранку. От нещодавно бігав зі мною в парку знайомий й зауважив:

– Дуже круті в тебе кросівки, правда, ввечері дощ випав, зараз брудні будуть. Ай, я щось забув, що ти одружений, в тебе є кому мити.

– Не зрозумів, що ти маєш на увазі.

– Ну дружина ж в тебе, точно помиє взуття.

– Ні, вона не миє мої кросівки.

– Гей, а для чого ти тоді одружувався, такі речі дружина має робити!

Ця фраза “дружина повинна” мене допікала ще з дитинства. А найгірше, коли чоловіки ще перелічують: готувати їжу, ходити в магазин, мити посуд, прасувати одяг, витирати пил, займатися з дітьми, солити огірки та таких пунктів ще з десяток. І найголовніше, що в кінці такого пекельного дня, вона має посміхатися чоловікові та повторювати: «Який ти в мене молодець».

Цей список викарбуваний в голові багатьох чоловіків.

Отже, дружина нічого не винна. Дівчинка не народжується на світ з мішком майбутніх обов’язків. На жаль, є ще у світі бабусі, як і дають настанови, що дівчина повинна прибирати, готувати чоловікові смачну їжу, по-іншому вона так заміж і не вийде. Однак світ змінився і зараз ці правила вже не є актуальними. Вона, звичайно, може мити посуд чи готувати, але лише в тому випадку, коли сама цього хоче. Жінка не повинна жертвувати собою заради сім’ї, а знаходити компроміси разом з чоловіком, порівну ділити обов’язки. Скажімо, моя перша дружина дуже любила і вміла готувати. Ну я тільки радів, адже страви дійсно були приголомшливими. А моя друга жінка не вміла готувати. Я ж ні в якому разі не примушував її це робити. Готував сам або замовляли доставку.

І я розлучився з ними зовсім не через те, що вони щось не робили зі списку. Там були інші причини, про які зараз не хочу розповідати.

Так, я вже в третьому шлюбі. Дружина добре готує, але її, наприклад, дратує мити підлогу і всяку сантехніку. Які проблеми? Це роблю я. 

Саме в цьому і полягає щастя сім’ї. Не перекладати відповідальність на партнера, а робити максимум що залежить від тебе. Не потрібно говорити, що жінка повинна виховувати дітей, чоловік також має брати в цьому участь. Якщо жінка працює і разом з тобою ввечері приходить додому, так чому ти можеш сісти перед телевізором, а вона має готувати вечерю? Хіба ж це справедливо? 

Нещодавно розлучилася моя подруга, от я вона пояснила своє рішення:  «Діти вже дорослі, я вже самодостатня зріла жінка, й не хочу слухати постійно від чоловіка «ти повинна». І я зараз така вільна і щаслива, ти не уявляєш!».

Як тільки нормальна жінка чує прокляте «повинна» – їй хочеться тріснути чоловікові по голові великою вазою. 

У відносинах ніхто нікому нічого не повинен. Ви маєте йти на добровільні компроміси заради щастя іншого. Хіба ж я не правий?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector