Мультфільми про Новий рік: список найкращих

Новий рік та Різдво – це чудові сімейні свята, саме тому для вас ми підготували цікаву добірку мультфільмів, який створять затишну атмосферу й допоможуть вам поринути в казку і дива.

Ці мультфільми покращать настрій не лише вашим дітям, а й вам.

«Еліот — найменше оленя санти»

Мрія маленького Еліота здійснюється – на Північному полюсі оголосили про відбір в упряжку Санти-Клауса напередодні Різдва. Заради цього конячка вдається до хитрощів – він приклеює собі роги, щоб здатися справжнім різдвяним оленем, а потім відправляється на Північний полюс, щоб втілити свою мрію. Правда, його чекає багато несподіванок.

«Ґрінч»

Історія про відомого Грінча, який проживає з собакою Максимом й робить все для того, щоб ненависне свято Різдва так і не відбулося. Грінч вдається до хитромудрих винаходів, які готує протягом 12 місяців, щоб зіпсувати жителям маленького міста свято.

Однак, чи вдасться йому домогтися своїх злих цілей чи все-таки головний герой зрозуміє свою помилку?  Адже лиха затія Грінча може перетворитися у жахливу трагедію.

«Смолфут»

Ніхто не вірить єті Міго про те, що він все-таки бачив справжнього смолфута. Взагалі ніхто не сприймає Міго серйозно, і це жителі міста вважають черговою брехнею. От і вирішили його вигнати за нахабну брехню. Але ж Міго говорив правду, і він зробить все, щоб повернути собі чесну репутацію. 

«Жах перед Різдвом»

Головні герої цього фільму – монстри, які проживають серед різноманітних страхів та жахів. Однак головному герою вдається потрапити в іншій світ – місто Різдва, яке сповнене радості та любові. Йому дуже захотілося відчути, як це — дарувати людям щастя, і він викрав Санта-Клауса та зайняв його місце. Результати були, щоправда, жалюгідні, та й подарунки його нікому не сподобалися.

Пошепки

«Падав торішній сніг»

Минулого століття пластилінові анімації були надзвичайно популярними. От і цей мультфільм знятий в такому стилі. Розповідається про простого чоловіка, який повинен принести з лісу ялинку перед Новим роком. Сам би він ніколи не пішов за ялинкою в холодний ліс, але його змусила до цього дружина. 

«Дванадцять місяців»

Цю чарівну казку ми знаємо з дитинства: юна дівчинка повинна була знайти за наказом мачухи проліски посеред зими. Якщо вона не виконає завдання, то її чекає жахливе покарання. На допомогу героїні прийдуть дванадцять місяців, які володіють неймовірною силою та посеред зими оживили весну… 

«Різдвяна історія»

Історію про жадібного Ебензера Скруджа знають практично всі, однак це абсолютно нова її інтерпретація у вікторіанському стилі. Особлива атмосфера Різдва й повчальний зміст робить її по-особливому прекрасною. Містеру Скруджу прийдеться пройти декілька етапів очищення, щоб припинити накопичувати гроші й почати цінувати прості людські стосунки. 

«Секретна служба Санта-Клауса»

Робота Санта-Клауса відповідальна та важлива, адже йому потрібно розвести мільйони подарунків в різноманітні куточки планети. Підготовка до свята починається ще за декілька місяців, але цього року налагоджена система дала збій – маленька дівчинка залишилася без подарунка, бо Санта просто його не приніс. Однак така помилка є просто неприпустимою, і молодший син Санта-Клауса Артур прагне виправити ситуацію. 

«Врятувати Санту»

Бернард – веселий ельф Санта-Клауса, і його попереду чекає відповідальна справа, яка перетворюється в справжню пригоду – потрібно врятувати Санту, щоб новорічні свята все-таки відбулися. Для цього Бернард хоче в минулому перешкодили злодію викрасти сани Санти. 

Вам сподобалася добірка?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector