Ми 10 років у шлюбі, три з яких він ходить наліво

Хочу вилити комусь душу, але щоб без осуджень. Мій чоловік – зрадник. Ми з ним у шлюбі 10 років. А коханку він завів три роки тому. Я дізналась випадково і чекала, що він зізнається. Але він мовчав.

І навіщо тоді продовжувати стосунки зі мною? Я підозрюю, що він щодня з нею бачиться. Його вільний графік роботи це дозволяє. Але ввечері він повертається додому як шовковий.

Вечеряє, йде гратися з нашою дочкою. Вона до речі його обожнює. І це напевно єдине, що стримує мене від розлучення. Та і як би це дивно не звучало, але його ставлення до мене не змінилось, бувають походи в ресторан і дорогі подарунки на свята. Але я його не розумію.

Одного разу я не витримала і сходила до психолога. Вона мені доступно пояснила чому він так робить. Чому чоловіки на таке здатні.

Отож, дружина для чоловіка – це жінка, яку він колись дуже покохав, ймовірно він і досі її любить. Але з плином часу на її плечах все більше обовʼязків, які потребують зусиль, втомлюють і поволі “крадуть” її вроду. Часто вона не в настрої.

А коханка завжди рада своєму супутнику. Вона завжди у гарній формі, доглянута, повна енергії, радіє життю і насолоджується стосунками. З нею хочеться у ліжко, вона готова на все заради чоловіка. З нею приємно сходити в ресторан чи похизуватися перед друзями. 

Хоч це загальні стереотипні описи, але все ж вони передають суть. Це частково пояснює чому чоловік піддається спокусі молодої жінки.

Зрештою його влаштовує тепла вечеря від дружини, яка чекає вдома та попрасований одяг на роботу, доглянуті діти. Часто дружина зі своїми невдоволеннями і втомою. А коханка готова будь-якої миті стрибати з ним у ліжко. Ідеальне поєднання.

Але, якщо коханка стає дружиною, то її ролі стають відповідними. Тобто він одружується і з часом отримає таку саму втомлену дружину.

Ще якщо колишню дружину можна якось забрати зі свого життя і не згадувати, то спільні діти не щезнуть просто так. Вони потребуватимуть уваги, часу, грошей. Знаходяться й такі чоловіки, які без докорів сумління зникають без жодного сліду.

Тож висновок простий, чоловіку так вигідно. А на коханках одружуються лише дурні.

То що порадите робити? Залишатись з ним чи подавати на розлучення?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився з нами читач сторінки “Пошепки”. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть свою історію і команда наших редакторів поділиться нею з іншими читачами. Надсилайте на пошту [email protected]

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

JuliaG
Adblock
detector