Ми не встигли зустріти маму з автобуса, як вона кинулась до нас, що знайшла підходящу квартиру! Та краще б вона нам не помагала!

Коли ми з Павлом одружувались, то не мали свого житла. Ми обоє виросли в місті. У наших батьків невеликі квартири.

Мої батьки живуть у двокімнатній квартирі. Але я ще маю молодшу сестру. Тому йти до них жити не варіант.

Батьки чоловіка мають трикімнатну квартиру. Але там живе лише свекор. Мама коханого роками на заробітках.

– Е ні, молодьож! Ви маєте жити окремо! Я вже не в тих літах, мені потрібен спокій! – все жартував його тато, але ми погоджувались. 

Тому дотепер орендуємо однокімнатну квартиру. Разом ми вже четвертий рік.

Свекруха всі ті роки в Італії. Куди вона витрачає гроші мені достеменно невідомо. 

Коли ми святкували весілля за свої гроші, то думали вона подарує нам квартиру. Але в конверті була тільки тисяча євро! І то вона так її вручала, ніби ключі від машини. Мене це трохи здивувало.

У наш час зі звичайною зарплатою збирати на квартиру потрібно роками. Ми так довго і нудно на орендованій квартирі будемо жити.

А нещодавно я дізналась, що чекаю на дитинку.

Коли я була на третьому місці, то ми з коханим вирішили розказати нашим батькам. 

Пошепки

Свекруха дуже раділа. Почала висилати нам дитячі речі, одяг, іграшки. А в кінці долала, що подарує нам квартиру. Нас це дуже обрадувало! Ми з чоловіком почали приглядатися до варіантів у новобудовах.

Та по приїзду свекрухи на нас чекав сюрприз! 

Ми не встигли зустріти її з автобуса, як вона кинулася, що вже має для нас квартиру! У своєму будинку! Трьома поверхами вище від них. Я була в шоці!

По-перше, вона переймалася за себе і свою старість, щоб їм хтось склянку води приніс. 

По-друге, вона ходитиме до нас, як по свячену воду! Я бачитиму її щодня! А стосунки у нас не найкращі! Це ж ніякого особистого життя!

По-третє, квартира у поганому стані, там потрібен капітальний ремонт! 

Не знаю, кому свекруха намагалася догодити, нам чи собі!? А вчепилась вона за ту квартиру, бо її сусідка зібралася до Канади назавжди. Може та пообіцяла їй якусь знижку? 

Свекор, коли побачив квартиру теж скривився! Ну і куди ж нам з маленькою дитиною? 

Як переконати її, щоб купила нам кращий варіант? Чоловіка не слухає. Як на неї повпливати? Не відмовлятися ж від квартири!

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

JuliaG
Adblock
detector