– Ми нічого святкувати не будемо! Гуляй де хочеш! – Чоловік вигнав рідну маму. Мені ніяково, та я його підтримую

Після того, що вчора сталося я досі не можу оговтатись. Насправді спокою в нашому домі немає вже давно. Пів року тому свекруха повернулась з Європи. Вона виїхала, коли почалась війна і досить непогано там влаштувалась. Та згодом почала скаржитись, що не може звикнути до тамтешнього менталітету. Врешті приїхала.

Оскільки в її квартирі оселились наші родичі з Бердянська, мамі довелось жити з нами. Я відразу зрозуміла  – просто не буде. Мало не щодня Інна Петрівна влаштовувала гуляння. Вона запрошувала родичів або ж друзів, накривала столи.

 – Може не варто в такі часи грошима розкидатись? – зауважив якось чоловік.

 – Зрозумій, я за всіма скучила. Та й хіба не заслужила.

Свекруха розкидалась грошима, купувала дорогі наряди, ходила в салони. А запрошувати гостей не перестала і через два місяці. На Різдвяні свята також напланувала чимало заходів. Ми не сперечались, адже на все це вона витрачала свої гроші. Хоча й присутність чужих людей усім остаточно остогидла. 

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Та три дні тому сталася біда. У нашого сина піднялась висока температура. Збити її ми не могли, довелося викликати швидку. А наступного дня нам повідомили – в дитини двостороннє запалення легенів і це дуже небезпечно. Малюка залишили в лікарні.

Ми з чоловіком не знаходили собі місця, а свекруха продовжувала планувати застілля. Тоді чоловік чемно її попросив:

 – Скасуй усе, у нас дитина хвора.

 – Я не можу, вже продукти купила, та й люди розраховують.

Пошепки

 – То святкуйте у когось іншого.

Вона обіцяла все владнати. Усі ці дні ми ночували з сином в лікарні. А потім його стан покращав і нам дозволили поїхати додому на ніч. І ось ми приїжджаємо, а вдома грає музика, повно людей. 

Тоді мого чоловіка, наче підмінили. Він оскаженів. За кілька хвилин вигнав усіх, а тоді підійшов до свекрухи та сказав:

 – Збирай речі та завтра переїжджай.

 – Куди це?

 – Мені байдуже. Хоче виганяй квартирантів, хочеш – орендуй житло. Твоя справа.

Вона сперечалась, щось пояснювала, та він не хотів слухати.

 – Як можеш ти веселитись, коли твій онук такий хворий? Безсоромна.

Наступного дня вона поїхала. Жодна з тих подруг, які так радо відвідували її гостини, не запропонували притулок. Кілька днів Інна Петрівна жила в готелі, а тоді вирішила їхати назад в Німеччину. Мені дуже прикро, що все так сталося. Але я розумію чоловіка.

На вашу думку, він правильно вчинив? Чи це вже занадто?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector