Ми ще не встигли весілля зіграти, а свекруха вже вигадала, куди вкласти подаровані гроші. Навіть про онука майбутнього не згадала тоді!

Мій коханий у ЗСУ. Зараз вдома, поки ще є відпустка. Ми вирішили розписатися, бо не знати, що нас чекає завтра. Тим паче, я вагітна та ношу під серцем нашого сина. 

Хотіли зробити невеличке святкування, запросити людей 30 від сили та тихо посидіти в ресторані. Однак, свекруха, Ольга Василівна вирішила запхати носа у нашу підготовку. Ще якби вона дійсно пропонувала допомогу, вибрати зі мною квіти чи декор.

Ні, в неї інший “пунктик” – гроші.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Рахує, хто і скільки нам має принести з гостей у конверти:

– А ти чому тітку Ганьку не покликала?

– Так вона закордоном. Тим паче, не пам’ятаю, коли з нею говорила. 

– І що? Лідка, вона в Італії працює. Поклич, вона тобі поставить єврики в конверт, повір. А ще дядька Петра, в нього також гроші водяться чималі. 

Але ж я кличу людей не заради наживи. Хочу відсвяткувати цей день разом, аби всі будо добре. Навіть, якщо хтось з родичів поставить у конверт 100 гривень, то не ображуся. 

Пошепки

Моя мама сама закордоном працює вже 10 років, вислала мені декілька тисяч. Я дала завдаток за ресторан, пошила сукню на замовлення, віддала ще декоратору на прикраси та квіти. Ну і домовилася зі священником за вінчання. 

А от свекруха взагалі така “я не при ділах”. Єдине, що дала – то 5 тисяч, аби я знайшла якийсь костюм для Богдана. Але нормальний наряд для весілля коштує втричі більше! 

І от тиждень тому я дізналася, чому свекруха так рахує грошенята гостей. Збирала документи для РАЦСу та випадково знайшла якусь виписку з банку. Як виявилося, пані Ольга взяла кредит на ремонт. Ну а як вона на свою зарплату у 8 тисяч то виплатить? Тому вирішила, що наші подаровані гроші з весілля підуть на погашення кредиту. Ще й так за голову взялася. коли побачила ті скажені відсотки. 

Дочекалася, коли свекруха та Богдан прийдуть додому. Показала чоловікові, що зловила його мамусю “на гарячому”. 

– Ой, ну ти ж бачиш, яка у мене квартира погана. Ремонт давним-давно не робила. А ти і так живеш у мене

– І що? Ви не могли з нами порадитися? Моя мама за все весілля платить, а ви ні копійки не даєте. Зате хочете подаровані конверти загарбати.

На мій подив, Богдан почав заступатися за свою маму. Бо той ремонт треба робити вже і негайно. 

А я хотіла на подаровані гроші купити дитяче ліжечко, коляску, якийсь столик пеленальний, підгузки. Чому за дитину повинна думати тільки я? Це, як мінімум, несправедливо! 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector