– Ми тепер сироїди! Хочемо довго жити! – Коли я побачила, чим невістка годує брата, зрозуміла, скоро розлучення

Мій брат Микола завжди любив сито поїсти. Навіть в дитинстві його прогодувати було важко. Їв суп на перше, голубці на друге, ще й добавки просив. Ми завжди жартували, що такого богатиря жодна жінка не прогодує.

Тож не здивувалися, що у 22 роки наш Микола привів в дім Олену, котра працювала кухарем у ресторані. Згодом вони побралися. Чудова була дівчина, надзвичайно ґаздовита. Брат жив, наче кіт в маслі. Та згодом молоді почали сваритися, Олені набридло обслуговувати дорослого чоловіка, та й заробляв він не так багато. Роботу мав стабільну, але ніколи не хотів чогось більшого. Тож вони розлучились.

Згодом досить довго Микола жив самий. Харчувався у мами, або в кафе. Часом зустрічався з дівчатами, та нічого серйозного. А тоді познайомився з Наталкою. Худа, як тріска і трохи дивакувата. Та ми вже не втручалися, дуже хотіли, аби в брата сім’я була, діти народились. Згодом вони тихо собі розписалися і покликали нас на вечерю.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Увійшовши у квартиру, ми з мамою відразу здивувались – в оселі зовсім не пахло смачненьким. “Може вентиляцію гарну встановили. Хто знає…” – подумала я. А тоді побачила святковий стіл і мало не впала.

На столі були всілякі мисочки з насінням, горіхами й різаними овочами. 

 – Це якийсь перекус для розігріву апетиту? – поцікавилась я.

 – Ні, річ у тім, що ми сироїди. Хочемо довго жити. – гордовито сказала невістка.

 – І Микола так харчується?

 – Звісно, він мене в усьому підтримує. Подивіться, як гарно він вже схуд!

Пошепки

Я звернула увагу, Микола справді втратив кілька кілограмів. Тут мій брат почав розповідати, як Наталя змінила його життя, перевернула світ і всі ми харчуємось неправильно!

Посиділи ми, подзьобали те насіння, наче курчата і пішли додому. Мама не могла заспокоїтись.

 – Він собі тим усім шлунок зіпсує. Що за дурниці?

 – Не переймайся. От побачиш, мине кілька місяців і подадуть на розлучення.

Вже за тиждень Микола прибіг на свої улюблені голубці до мами, а потім я застала його в їдальні неподалік. Я не витримала, підійшла.

 – А горіхи в кишені ховаєш?

 – Сестро, не знаю, що робити. Наталю кохаю, але жити так не зможу.

 – То поговори з нею.

Вочевидь, розмова не склалася, адже вже за кілька тижнів вони віднесли заяву на розлучення. Згодом Микола ще й зізнався, що Наталя не може завагітніти через свій раціон. Звичайно, він розчарований, хоча я впевнена, що то на краще, що вони розійшлися.

А ви б змогли змиритися зі звичками партнера заради кохання? 

Більше цікавих життєвих історій тут http://- https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector