Ми з чоловіком провели в шлюбі 25 років. Однак на ювілеї я дізналася таке, після чого все змінилося

Я одружилася в юному віці. На той момент мені було всього 20 років. Мій обранець жив у сусідньому під’їзді. Між нами були щирі почуття, які швидко переросли у серйозні відносини. З весіллям відтягувати не хотілося, тому ви вирішили побратися. Незабаром я народила першого сина, а через три роки – другого. Сімейне життя було щасливим і безтурботним. Звісно, бували труднощі, але усі проблеми швидко вирішувалися. У такому ритмі минуло 25 років. 

Діти виросли. У кожного з’явилося особисте життя. Ми з чоловіком допомогли організувати обидва весілля й з нетерпінням чекали, коли станемо бабусею та дідусем.

Тим часом мій чоловік почав змінюватися. Він вирішив, що хоче одягатися у брендових магазинах й робити сучасні стрижки. Я не дуже звертала на це увагу, бо не розуміла, навіщо йому молодитися. Зрештою, ми мали невеликі заощадження, тому можна було дозволити собі пожити у власне задоволення. 

Під час ювілею з нагоди річниці шлюбу чоловік вирішив виголосити тост:

– Хочу випити за нове й насичене життя! 

На жаль, тоді я не здогадувалася, що насправді означали ті слова. Хоча я б мала здогадатися, що відбувається, коли мій обранець почав повертатися пізно вночі із піднесеним настроєм.

Пошепки

Одного дня під час прогулянки в парку до мене підійшла незнайома жінка. На вигляд вона була молодою й привабливою. Я погодилася поговорити з нею. Про тему діалогу мені не було відомо. Інтрига зростала. Жінка декілька хвилин мовчала й намагалася підібрати правильні слова. Я пильно дивилася на неї. Риси обличчя були м’якими, волосся спадало на плечі, а очі блищали. За мить по її щоках котилися сльози. 

Звісно, я не розуміла, що відбувається. Як тільки незнайомка заспокоїлася, все стало на свої місця. Виявилося, що жінка має роман з моїм чоловіком. Вони вже давно разом. У них все серйозно. Однак мій обранець не наважується розповісти мені правду, щоб не причинити болю. Далі незнайомка заявила:

– Ви з чоловіком прожили в злагоді багато років, то ж дайте іншим можливість бути щасливими. 

У мене не було слів. Я вирішила мовчки піти геть. Вдома я нікому не розповіла про те, що трапилося. Чоловік продовжував радісно ходити навколо мене, але тепер я знала, в чому причина тієї усмішки. Зрештою, я наважилася на відверту розмову. Мій обранець зізнався, що у нього є почуття до коханки і він хоче бути разом з нею. Біля мене його тримає виключно спільний побут, діти і відчуття вдячності. Я вирішила не влаштовувати скандалів, тому відпустила його. Знайомі розповідали, що чоловік зараз живе разом із молодою дівчиною. Та як складеться їхнє майбутнє – невідомо. 

Проте я не впадаю у відчай, адже зовсім скоро у мене з’явиться онучка. Я буду відмінною бабусею і допомагатиму дітям із вихованням дитини. Про нові стосунки я навіть не задумуюся, адже після невдалого досвіду я розчарувалася в чоловіках. Як можна було перекреслити 25-ть років шлюбу і піти до іншої? 

А що ви думаєте з цього приводу? Чи правильно вчинила жінка, коли відпустила свого чоловіка? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector