Ми з чоловіком їмо з однієї тарілки, така у нас традиція. Але його дочці від першого шлюбу таке не до вподоби

З Романом Дарина у шлюбі вже 4 роки. Вона прекрасно знала, що до цього у чоловіка була ще одна сім’я. Але на той момент подібне її не хвилювало. А дарма. Через деякий час Рома привів свою доню Юлю в дім, де жив разом із новою дружиною. Дарина не заперечувала. Зрештою, розуміла, що не має права.

Юлі тоді виповнилося 15 років. Вік важкий, тож готуватися варто було до будь-якої реакції дівчинки. Сама ж Даша робила все, щоб знайти спільну мову з дівчинкою. Дружніх стосунків з цього спілкування не вийшло, але Дарина не здавалася. Розуміла, що вік у доні Романа такий. Тож залишалося тільки миритися і чекати. 

Сама ж Юля особливого бажання іти на поступки не проявляла. Їй взагалі не подобалося спілкування з новою дружиною батька. Втім, нічого страшного чи підлого робити вона не збиралася. Просто підтримувала стан холодної війни. Покращував ситуацію і той факт, що батьки дівчини розійшлися мирно. Не було зрад. скандалів чи сварок. Вони просто поговорили і дійшли висновку, що разом жити вони вже не зможуть. Зараз Роман забрав доньку до себе, бо з його дому дівчинці було зручніше добиратися до нової школи.

Спільних дітей у Дарини та Романа поки не було. Та й не обговорювали вони ще це питання, просто насолоджувалися одне одним. 

Доки всі 4 роки Даша та Рома жили окремо, то й традиції у їхньому побуті з’явилися свої. Наприклад,  вони їли з однієї тарілки. На перший погляд, нічого особливого. Втім, така традиція була не до вподоби Юлі. Дівчинка ставилася до цього з особливою відразою.

Словом, стосувався цей дивний обряд як сніданку з обідом, так і вечері чи будь-якого іншого прийому їжі. Даша завжди брала одну велику тарілку та насипала туди їжу. І цю порцію вони удвох з чоловіком з’їдали, навіть не замислюючись на тим, що користуються один посудом на двох. Дарині це навіть подобалося. Посуду менше мити та й ділить вона тарілку з чужою, а з коханою людиною. Це стало звичкою для пари, тому їх куди більше дивувала відраза Юлі, аніж те, що робили вони.

До слова, Юля спочатку мовчала. Просто завжди брала свою тарілку і їла тільки з неї. Але через деякий час вона відмовилася сідати за один стіл з батьком та мачухою. Сказала, що їстиме після них. Дарина зрозуміла, що тут щось не так. Чіпати дівчинку не хотілося, тому жінка вирішила спочатку поговорити з чоловіком. Ясна річ, що реакції від нього годі було й дочекатися. Довелося побесідувати і з падчеркою. Мачуха пояснила, що це така сімейна традиція і нічого дивного в цьому немає. А вона, себто Юля, мала б проявити хоча б трохи поваги до свого батька.

Юля не відповіла нічого. Просто замкнулася в кімнаті і припинила розмовляти з Дашею. Остання не відчувала, що зробила щось не так. Вона була впевнена, що вчинила правильно. А Юля – просто капризний підліток, за виховання якого нарешті слід взятися.  Хоче вона цього чи ні, але жити у чужому домі слід за чужими правилами. 

Зрештою, Дарина вірила, що скоро Юля її зрозуміє. Звісно, ситуація не з найкращих і приємного в ній мало, але все ж кінця світу не сталося. Просто варто піти назустріч і поступитися певними принципами. Даша жодного разу не змушувала Юлю їсти з ними, сервірувала окремий посуд, як і годиться. Тож і зневагу проявляти у їхній з Романом бік не варто було. Поки жінка вирішила не турбувати падчерку. А потім ще раз спробує з нею поговорити.

Що думаєте про ситуацію?

На чиїй ви стороні?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector