– Ми з вашою дружиною таке в Карпатах чудили, що хай Бог милує! – я вже схопив його за комір, але він заплакав…

Моя Діана – приклад жіночності й краси. Навіть у свої 40 років вона має прекрасний вигляд, більш як 25 їй не даси. Не дивно, що чоловіки завжди на неї звертають увагу. А мене це дратує. Не думайте, дружині я довіряю, але ревную страшенно.

У нас все добре, я гарно заробляю, ми живемо у великій квартирі, ще й будинок почали будувати. Зростає в нас донечка, їй вже 16 років. Така ж красуня, як мати. 

І ось нещодавно сталася в нашому житті дивна ситуація. Це була субота. Діана з донькою пішла на йогу. Вдома я був один. Раптом у двері постукали. Я відчинив і побачив худорлявого високого чоловіка. Той відразу сказав:

 – Я прийшов зізнатися. З вашою дружиною ми разом в Карпатах були.

Вмить я спалахнув, схопив цього чоловіка за комір, думав – вдавлю. А він кричав:

 – Ви все неправильно розумієте. Послухайте! Я знав, що дружина від вас все приховує, того й вирішив розповісти. Вона прекрасна людина.

Після цього я вже й кулак підняв.

 – Діана нас врятувала, зрозумійте! Вона дала синові гроші на операцію.

Тут я зупинився. Відпустив нещасного. І сказав:

Пошепки

 – Які ще гроші?

 – Досить великі, 10 тисяч доларів. Того й приховала від вас. Ми познайомилися з нею в Карпатах. Там на одному відомому курорті проводили благодійні збори на мого сина. Йому всього 5 років було, а діагноз страшний. Лікарі пропонували зробити трансплантацію кісткового мозку. Та грошей ми не мали на цю процедуру. Збирали, як лишень могли. А тоді на концерті Діана підійшла до мене, ми розговорилися.

Незнайомець розповів, що згодом вона навіть поїхала додому до них, аби самотужки побачити дитину і познайомитись з його дружиною. Потім усі разом вони вели перемовини з лікарем. Діана стала доброю феєю для Микитки. І врешті додала 10 тисяч доларів, яких тоді бракувало.

 – Ви не повірите, але процедура допомогла, наш син буде здоровий. Я хотів віддати частину грошей, які нам вже вдалось назбирати й розповісти вам, що Діана – надзвичайна людина.

Тієї миті увійшла моя дружина, вона зніяковіла. А я підійшов і міцно обійняв її. 

 – Знаю, що маю дивовижну дружину. А про гроші не думайте. Оплатіть якісну реабілітацію. Та й жити далі вам якось треба. І пообіцяйте, що відтепер ми будемо спілкуватися.

Мене вразив вчинок Діани. Я знав, що вона збирала гроші на нове авто, хотіла самотужки його придбати. І вмить взяла й все віддала. Це ж треба мати таке добре серце!

А ви змогли б пожертвувати великі гроші, аби врятувати життя чужій дитині? Вірите, що такі люди існують?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector