Михайло кілька років провів на чужині, а повернувшись, дізнався, що дружина народила йому двох синів

Михайло з дружиною прожили в шлюбі понад десять років, але за цей час у них так і не з’явилося дітей. Подружжя мріяло про велику сім’ю, але всі їхні спроби завагітніти були безуспішними. Чоловік вирішив, що прийшов час поїхати на заробітки, аби мати змогу заощадити кошти на штучне запліднення. Такі процедури є надзвичайно коштовними, але вони вартують того, аби відчути на собі усі переваги батьківства.

Звісно, залишати дружину вдома одну Михайлу не хотілося, але іншого виходу з цієї ситуації він не бачив. Однак на чужині з ним трапився нещасний випадок. Оскільки чоловік раніше не мав досвіду роботи на будівництві, то й не дивно, що одного разу на драбині йому від висоти закрутилася голова. Чоловік сам не зрозумів, як полетів додолу. Далі перша медична допомога, лікування й довгий період реабілітації. Довелося віддати все, що встиг заробити. Проте навіть це не змогло повернути йому пам’ять. 

На щастя, світ не без добрих людей. У лікарні Михайло познайомився зі старенькою медсестрою. Жінці було шкода самотнього іноземця, тому вона почала всіляко допомагати йому. Здавалося, що він замінив їй рідного сина. Взагалі вона полюбляла готувати, тому їй було не важко носити Михайлу домашні страви, а заодно проводити час за приємними розмовами. Добра і щира натура чоловіка найбільше вразила медсестру. Вона відчувала, що він не здатен вчинити якусь підлість. Жінка регулярно ходила до церкви й читала молитви, в яких почала просити Божого благословення для хворого Михайла. 

З того часу минуло вісім років. Зрештою, чоловік почав бачити уві сні дивні спогади та уривки. Це були факти з його колишнього життя, яке тривалий час знаходилося у темній частині свідомості. Нарешті він зміг скласти увесь пазл докупи і згадати, хто він і що робить на чужині. Звісно, йому захотілося повернутися до дружини, хоча ця зустріч була надзвичайно бентежливою.

Михайло йшов знайомою дорогою. Він невпевнено відчинив браму і зайшов на подвір’я. Двері в дім відчинила Галина. Чоловік не одразу її впізнав, адже жінка встигла пофарбуватися й змінити імідж. Вона застигла від здивування, а позаду неї ховалися двійко хлопчиків.

Спочатку Михайло подумав, що у неї з’явився навий чоловік, але згодом Галина розповіла, що трапилося насправді. Виявилося, що жінка зважилася взяти кредит і провести штучне запліднення. У центрі репродуктології зберігався генетичний матеріал Михайла, який вона використала. У такий спосіб дружина намагалася врятуватися від самотності і горя, пов’язаних із втратою коханої людини. 

Так, їй довелося багато працювати і навіть продати автомобіль, щоб розплатитися з боргами, але тепер вона мама двох близнюків. Михайло не міг повірити, що таке можливо. Однак усвідомлення того, що тепер у нього з’явилася повноцінна сім’я змушувало чоловіка усміхатися і почуватися справді щасливим. 

А як ви ставитеся до штучного запліднення?

Чи варто зважуватися на цю процедуру, якщо не виходить завагітніти іншим способом?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector