Минуло 10 днів, чоловік жодного разу не подзвонив мені, не приїхав, не запитав, як у мене справи, як я почуваю себе, а якщо я намагалася зателефонувати, то він швидко відповідав

Своє справжнє кохання я зустріла на вечірці у друзів. Парубка звали Ярославом. Жвавий, кумедний і дуже дотепний молодик одразу впав мені у вічі. Хіба на такого можна не звернути увагу? Ми одразу ж розговорилося і виявилось, що у нас багато спільного. Далі були прогулянки в парку, кіно, подарунки. А там і до серйознішого етапу перейшли. На той момент я орендувала квартиру. Ярослав жив у батьківському домі зі своєю мамою. 

А через деякий час парубок зробив мені пропозицію.

Ми одружилися, але моїй свекрусі я не підійшла, вона весь час мене сварила, що я не господиня, не вмію готувати, виявляється, її синочок постійно голодний, ходить на роботу в непрасованих сорочках, хоча це все було не правдою.

Я дуже любила свого чоловіка, він на роботу завжди ходив, як з голочки, я навіть взуття його чистила, але моїй свекрусі все було погано. Так тривало кілька років, свекрусі все було не так, але я мовчала, нехай поговорить.

Настав черговий Новий рік, ми збиралися його зустріти з друзями, але подзвонила свекруха, сказала, що захворіла, і вимагає, щоб її синочок терміново до неї прийшов і доглядав за нею, а я повинна буду сидіти вдома і чекати його.

Так минуло 10 днів, чоловік жодного разу не подзвонив мені, не приїхав, не запитав, як у мене справи, як я почуваю себе, а якщо я намагалася зателефонувати, то він швидко відповідав, що мамі погано і просив мене більше не дзвонити, він сам прийде, коли мама одужає. Потім чоловік подзвонив мені і сказав, що повертатися, не має наміру, і якщо я хочу, то можу теж перебратися до його мами.

Оскільки я дуже любила свого чоловіка, то згодна була на все, тільки б бути з ним поруч, але йому це все не потрібно було. Втім, про все по черзі. Я завагітніла, і коли про це дізналася свекруха, то влаштувала грандіозний скандал, вигнала мене вагітну.

Подумавши, мій чоловік сказав, що він не готовий бути батьком, і, що він зробив велику помилку, що одружився зі мною. Я не могла повірити в те, що це все відбувається зі мною, але це було правдою.

Пошепки

Я зібрала свої речі і пішла. Я була вже в декретній відпустці. Поїхала до мами, спасибі, що вона мене прихистила. Там я народила і була з мамою, поки не потрібно було виходити на роботу.

Чоловік надсилав аліменти, але спілкуватися з донькою, він категорично відмовлявся. А свекруха взагалі сказала, що у неї ніколи не було онуків. Прикро було за дочку, але на милування нема силування.

Я зняла квартиру, віддала доньку в дитячий садок і вийшла на роботу. Незабаром зустріла хорошу людину. Ми одружилися. Тепер дочка його називає татом. Ми взяли квартиру в іпотеку. У мене нарешті  все добре.

Колишній чоловік знову одружився. Тепер свекруха, прибирає, миє, готує, а нова невістка її весь час пиляє, що вона робить все не так, це називається закон бумеранга.

Кілька днів тому мені зателефонувала колишня свекруха. Неочікуваний дзвінок видався. Я ж думала, що мені більше ніколи не пощастить сконтактуватися із кимось з мого минулого життя. Направду, не дуже й хотілося. Отож, я відповіла і з того боку полилося море вмовлянь про примирення. Свекруха раптом захотіла мене повернути. Втім, було вже занадто пізно. У мене тепер нова сім’я та й колишній чоловік іншу дружин собі знайшов.  Тому я просто відкланялася, побажала їм удачі і вимкнула телефон.

Ось так працює закон бумеранга.

Чи вважаєте правильним те, що жінка відмовилася повернути колишнього чоловіка?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector