Митися – після дев’ятої вечора, а прати – вночі! Навіть вбиральня за розкладом! Життя зі свекрухою доведе мене до сказу

Ми з чоловіком наважились придбати житло під забудову. Будинок буде майже в центрі, поруч садок, школа, всі ідеально. Та свекрусі ця ідея ніколи не подобалась.

 – Чи не краще купити звичайну радянську квартиру, все готове, не треба чекати?

 – Це жахливе планування, все треба переробляти. А вартість навіть вища!

Оскільки до закінчення будівництва було ще два роки, ми мусили жити з мамою Миколи. Це стало ще тим випробовуванням. Раніше він мені розповідав, що його мама чудова господиня, обожнює порядок, увесь час готує і прибирає. Я страшенно переймалася, що не зможу відповідати таким стандартам і розчарую коханого. Та на ділі все виявилось зовсім не так. 

Свекруха далеко не ідеальна господарка. У квартирі її безлад, готує – на любителя, далеко не кожному сподобаються голубці з салом, погодьтеся? Та мене надзвичайно дивувала її впевненість в тому, що вона в усьому найкраща. Ніхто навіть права не мав сумніватися. Але не це було найгіршим. Наталя Вікторівна була переконана, що усі довкола мають жити за її графіком. Підйом – о 6 ранку, сніданок до 8, потім на кухні немає чого робити, купатись дозволено лише після 21 години, а прати вночі. Я казала чоловікові, що це ненормально.

 – Послухай, в мене в лікарні час від часу є нічні зміни. Я не можу так жити. Коли маю вихідний – хочу поспати. І їсти не за розкладом.

 – Ми живемо в маминому домі та мусимо приймати її правила. Крім того, дисципліна тобі не завадить, погодься!

 – Що ти таке кажеш? Я не робот, щоб так жити!

Ми страшенно посварилися. А тоді я вирішила на пряму поговорити зі свекрухою. Набралася сміливості та підійшла:

 – Зрозумійте, я працюю медсестрою, мені зовсім не підходить ваш графік.

 – Ну, то нічого. З часом Коля зрозуміє.

 – А чому Коля?

Пошепки

 – Ой, вибач, він просив тобі не казати.

 – Що саме?

 – Бачиш, перш ніж ви до мене переїхали, Микола попросив мене, щоб я привчила тебе до порядку. Сказав, що ти зовсім не організована. Я ж насправді звикла жити по годинах, але знаю, що не всім це подобається.

 – Але нащо купатись і прати вночі?

 – Щоб економити, нічний тариф на електроенергію дешевший.

Я не могла в це повірити. Висловила чоловікові все, що про нього думаю. І вже не впевнена, що ми не робимо помилку, купуючи разом житло. Та, аби дати йому шанс, я висунула умову:

 – Ми мусимо переїхати від твоєї мами та жити окремо. В наші оселі будуть нові правила! Без графіків і іншої нісенітниці!

 – Але ми не можемо це собі дозволити. Це не розумно, у мами велика квартира.

 – Ну, ти ж зекономив вже на електроенергії.

Минув тиждень. Я переїхала до подруги, а Микола ніяк не знайде квартиру. Можливо він і не намагається. Розраховує, що я повернусь. Та цього не буде.

Що б ви робили на моєму місці? Пробачили б таке?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector